7m


7m

hyundai

Serkan Asan: Hedefimiz 3 kupa

Trabzonspor'da Serkan Asan maç sonunda konuştu

Trabzonspor 06.05.2022, 22:16 06.05.2022, 22:18
Serkan Asan: Hedefimiz 3 kupa

Trabzonspor’un Hatayspor ile karşılaştığı maçın ardından bordo mavili takımdan Serkan Asan değerlendirmelerde bulundu.

Serkan şu ifadeleri kullandı;


Şampiyon olmak için çok uğraştık. Herkes çok çalıştı, herkesin emeği var. Çocukluğumdan beri hayalini kurduğum şampiyonluğun içinde olmak gurur verici. Altyapıdan diğer arkadaşlarımla birlikte sahada olmak çok gurur verici. 61. Maçıma çıktığım için çok mutluyum. İnşallah oynadığım maç sayısı daha da artar. Şimdi kupaya döndük. Finale çıkmak için elimizden geleni yapmaya çalışacağız.
Şampiyonluk anını tarif edemeyiz. Bambaşka bir andı. Mutluluktan ağladık. Mahalle arasında top oynarken şampiyonluğu hayal ediyorduk. Formayı giyip o ana tanıklık etmek çok mutluluk verici. İnşallah kupada da kazanıp yolumuza devam etmek 3 kupayla sezonu kapatmak hedefimiz.
 


Yorumlar (7)
Şanlı 2 hafta önce
Adam kendini biraz geliştirir. herif serseri mayın gibi onun tarafı yol geçen hanı gibi , gelen geçiyor sonunda da gol oradan geldi. Yollayın kiralık gitsin. Bir sezon geçti Trabzonspor a ne katkısı oldu . Yusuf sarı yı gönderen kafa bunu neden tutuyor anlamak mümkün değil.
devo 2 hafta önce
Yıllar önce bu gözler o kanatta lemi çeliği de izledi . İnşAllah onu geçersin serkan lakin bugün kü oyunun sıkıntı olup hiç umut vermedi .
Özgür Ustaoglu 2 hafta önce
Serkan dediysa doğrudur
davut yağcı 2 hafta önce
Kusura kalma, kendi evladımızsın ama olmuyor işte, bir adım ilerlemen yok. Turgay senin yaşındayken şimendifer gibiydi, topu kestiği gibi sağ tarafın tozunu atardı. Sen ise aldığın topu ya rakibe ya geriye oynuyorsun. İşte bunun için olmuyor, olmazda.
Garip38 2 hafta önce
Bir insan kendini bir gram geliştiremez mi ? Maçın en kötüsüydü ismail ile birlikte
Erdem 2 hafta önce
Türkiye Kupasını da alırsak çok güzel olur, olur da Süper Kupayı da alır isek mükemmel olur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@