7m

7m

hyundai

tamfinans

Serkan Asan: Hayalini kurduğumuz şeyi gerçekleştirdik

Trabzonspor’un genç İsmi Serkan Asan konuştu.

Trabzonspor 06.05.2022, 23:11 06.05.2022, 23:12
Serkan Asan: Hayalini kurduğumuz şeyi gerçekleştirdik

Trabzonspor, Süper Lig’in 36. Haftasında Hatayspor ile karşılaştı.

Bordo mavililerin genç ismi Serkan Asan karşılaşma sonrasında şu ifadeleri kullandı:

Öncelikle bu sahaya şampiyon olarak çıkmak gurur verici. Hatayspor camiasına teşekkürler. O an çok gururlandık mutlu olduk. Her kesin emeği şampiyonlukta. Takım olarak arkadaşlık ortamı çok iyiydi. Bu sezonu şampiyon olarak bitirmek çok güzeldi, mutluluk ve gurur verici. Hayalini kurduğumuz şeyi bu sene gerçekleştirmek, içinde olmak, tanıklık etmek çok iyiydi. Şimdi kupada finale çıkmak istiyoruz. 3 kupa ile sezonu kapatmak istiyoruz. Zaman zaman zaman oynadık oynayamadık, hocamız şans verdi. Onları hocamızla analiz ediyoruz. Hocamız anlatıyor. Herkesin kişisel performans analizleri geliyor. Sağ olsun hocamız çok iyi bu konuda bize yardımcı oluyor. Her gün kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. İnşallah daha iyi olmaya çalışıyoruz.

Dünyanın beğenisini kazanan şampiyonluk görüntülerini görünce o an çok mutlu olduk. Meydana gitmeyi taraftar olarak çok istedik ama olmadı. Kutlamaları kupayı aldıktan sonra oraya gitmek istiyoruz. Trabzonlu olarak onların oradaki sevinci bizi çok mutlu etti. Kupayı da altığımız zaman yine böyle seviniriz.


Yorumlar (4)
Erdem 1 hafta önce
Serkan kardeşim, seneye Perez olmayınca sağ bekte Dorukhanı görmek istemiyorum artık. Ama Perez ve Sen olmazsın o zaman Dorukhan Joker hakkımızı tabi ki kullanırız. Artık yaz kampında kendine özel antrenör mu tutarsın özel çalışma mı yaparsın bilemem. Ama kendini geliştirir isen hem biz taraftar olarak sevinmiş oluruz sen de para küpünü çok çok daha fazla para doldurmuş olursun. Kısaca hem sana hem de taraftara faydalı olur bu iş.
hk 1 hafta önce
ismailde serkanda kalsın.biri evlat sayılır öbürü ahlak abidesi.
zekai 1 hafta önce
serkan ,ismail ,berat,bagazetas yetersiz bakiye
ÖĞRETMEN 1 hafta önce
stresi olmayan maçta 8 tane pası rakibe verdin. Trabzonspor sana 5 beden fazla gelir. Gönderin altyapıda daha iyileri var önleri açılsın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@