7m


7m

hyundai

Şampiyonluk geldi İmamoğlu gözyaşlarını tutamadı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu'nun bordo-mavililerin 11 yıl sonra gelen şampiyonluğunun ardından gözyaşlarını tutamadığı bir fotoğrafı ortaya çıktı.

Trabzonspor 01.05.2022, 16:43
Şampiyonluk geldi İmamoğlu gözyaşlarını tutamadı

Antalyaspor ile 2-2 berabere kalarak Süper Lig'de bitime 3 hafta kala zafere ulaşan Trabzonspor, 11 yıl sonra şampiyon oldu. Karşılaşmanın ardından bordo-mavililere tebrik mesajı yağarken, kutlayanlardan biri de Trabzonspor'da yöneticilik de yapmış olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'ydu.

"ŞAMPİYONLUĞU YÜREKTEN KUTLUYORUM"

Ekrem İmamoğlu sosyal medyadan yayınladığı tebrik mesajında, "Trabzonspor'umuzun 2021-22 sezonu şampiyonluğunu yürekten kutluyorum. Sporun ve futbolun şehri Trabzon'a ve camiaya bu sevinci yaşatan; teknik heyeti, sporcuları ve yönetimi tebrik ediyorum." dedi.

Şampiyonluk geldi İmamoğlu gözyaşlarını tutamadı

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
Trabzonspor'da bir dönem yöneticilik de yapan Ekrem İmamoğlu'nun şampiyonluk sonrası gözyaşlarını tutamadığı bir fotoğrafı ortaya çıktı. Bordo-mavili taraftarlarda büyük ilgi gören fotoğrafa beğeni yağdı.

Şampiyonluk geldi İmamoğlu gözyaşlarını tutamadı


Yorumlar (3)
Mantıksız 4 hafta önce
Tüm Trabzonsporlular gurur duymalılar !! Bu Camia iki BÜYÜK BAŞKAN çıkardı !!! Biri Ekrem diğeri Ahmet Başkan. Çünkü TRABZONSPOR Siyasetin de önündedir !!!!
Erdem 4 hafta önce
Uğur Dündar fenev formalı ziyaretini 2 ay daha erteleyebilirdin. Lig bittikten sonra bizim şampiyonluğumuzu önce kutla sonra kimi kabul edersen et. Bana kalsa fenevin oy oranı daha fazla Trabzonspor taraftarlığını samimi bulmuyorum.
Trabzonsporlu 4 hafta önce
geç bu işleri, kimse yemiyor bu tiyatroları

Gelişmelerden Haberdar Olun

@