banner556

Patronunun sesi Fatih Altaylı’dan Trabzonspor’a saldırı!

Gazeteci kimliğindeki Fatih Altaylı patronunu haklı çıkarmak adına Trabzonspor’a saldırdı.

Trabzonspor 25.08.2020, 11:23
Patronunun sesi Fatih Altaylı’dan Trabzonspor’a saldırı!

Kasımpaşa’nın Fenerbahçe ve Galatasaray’a bedelsiz olarak futbolcu vermesini TFF’ye taşıyan Trabzonspor’a saldırılar devam ediyor. Bir basın grubunun sahip olduğu takımı TFF’ye şikayet edilmesini, grup altındaki çalışanları da rahatsız etti. O çalışanlardan biri olan Fatih Altaylı katıldığı televizyon programında Trabzonspor’u ve Başkan Ahmet Ağaoğlu’nu hedef aldı.

Kasımpaşa Trabzonspor’a da kıyak yaptı derken ödenen parayı hibe ile karıştırdı ve Özer Hurmacı Transferini gündemde tutmaya çalıştı.

Fatih Altaylı "Kasımpaşa geçmişte Trabzonspor'a da kıyak yaptı.'' Diyerek şu ifadeleri kullandı; "Kasımpaşa geçmişte Trabzonspor'a da kıyak yaptı. Özer Hurmacı'yı alıp 4 sene parasını ödemediler, UEFA borçsuzluk kağıdı istedi. Turgay Ciner'le konuşmam için ricacı oldular. Turgay Ciner bana '4 senedir ödemiyorlar' dedi ama belgeyi verdi. Kasımpaşa kulübü, Özer Hurmacı için senden bonservis bedeli almayınca sesin çıkmaz. Aynısını Fenerbahçe'ye yapınca kaos.''

Ağaoğlu için hakarete varan sözler

Trabzonspor’un yaptığı kadro maliyetini düşürme çalışmalarını görmeyen ve yüksek maliyetli transfer yapan takımları unutan Altaylı, patronunu savunma adına Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu’na da hakarete varan ifadeler kullandı.

Ahmet Ağaoğlu'nu klinik bir vakaya benzeten Altaylı, ''Tüm desteklere rağmen başarısız olan Trabzonspor yönetiminin hezeyanıdır bu. Ahmet Ağaoğlu klinik bir vaka. Türk sporunun içinde olmaması gereken bir adam. Spor ile tüm ilişkisi kesilmeli. Siyaset normal ötesi destek verdi, Ahmet Ağaoğlu beceremedi. Adam gibi yönetmiş olsan şampiyon olurdun. Ayrıca herkes borçlarını TL'ye dönerken, 'Nasılsa devlet arkamda, bol keseden harcarım' diyerek tedbir almamış. Trabzonspor'u batağa sürüklüyor." dedi.

Yorumlar (59)
ts 5 ay önce
Nasıl bir destek ki, ankaragücü belediye maçında ankaranin golü yok sayılıp o maçı belediye kazanıyor, nasıl bir destek ki gençlerii futbolcu sorlotha çift dalıyor sonra var dan sorloth oyundan atılıyor nasıl bir destek ki antep maçında ömür faul yaptı diyerek gol iptal ediyor ,başakşehir maçında yakapaça vakame indiriliyor hakem sırtını dönüyor boş yapmış.ts un şampiyonluğu çalınmıştır.ödenmesi gereken parayı ts ödenmiş mi ödemiş beleşe gelmemiş şimdi beleşe futbolcu dağıtıyorsun konu bu....ağaoğlu spor da ders verecek yetkinlikte belli ki bu işlerden anlaması agır sıkıntı yapmış.
ali osman 5 ay önce
Trabzonlu olmamız Trabzonspor yönetiminin aldığı her kararı, her tavrını "kayıtsız şartsız" desteklememizi gerektirmez. Bunu taraftarımız er geç anlayacak. Eleştiri başka, hakaret başkadır. Hakarete daima karşıyız. Trabzon, Trabzonspor yönetimine veya kulübüne indirgenemez. TS, 1967'de kurulmuştur. Bu şehir kaç bin yıllık şehirdir, isterse ve azmederse 10 tane TS gibi kulüp çıkartır. Bunu bilmek lazım. Giden ağam gelen paşam mantığıyla 30 yıllık kayıp şampiyonluklara sadece 30 yıl daha eklemiş olursunuz.
Yıldırım34 5 ay önce
Sana susma hakkımı kullanıyorum... Adam değilsin de ondan!
M.BİRİNCİ 5 ay önce
Bunlar tam bir utanmaz,hem suçlu hemde güçlü.Kendi pisliklerini kapatmak için başkalarını suçlarlar.Yazıklar olsun sana F.Altaylı
Tsss61 5 ay önce
Bunlarda karakter denilen birşey yok.para için herşeyi yaparlar
trabzonlu 5 ay önce
kurban olun fatih altaylıya
Sezer 5 ay önce
Yalama vaka sensin
Mehmet 5 ay önce
Klinik vaka da olsa Ağaoğlu bu lige farklılıklar yaratmış bir başkadır. Şikeci ve ayak oyunlarına tenezzül etmemiş biri olarak anılmaması bizim için değerdir. Altay'lı sadece iyi ilaz????
Tursun 5 ay önce
Eğer siz içkiyi içip kadehini atıp insan yaralayan yaratıkları cezalandıramıyorsanız gerisiyle top tutup karşı tarafla alay edeni oyundan dahi atamıyorsanız siz itiraf edip şike yapan futbolcuyu hala oynatıyorsabız.... Ne kadar çok sayarım biliyormusunuz
Abdurrahman 5 ay önce
Fatih Altay li Fener lidir. Ne olsa der. "Delidir ne derse yeridir" misali. Sunuculuk yaptigi programlarda da cogu zaman abuk-sabuk seyleri geveleyip durur. Herkes bilir kendisini. O nun en iyi bildigi sey camur at izi kalsin basitligidir. Iste buna izin vermemek lazim.
Okan 5 ay önce
Sana bir cübbeli hoca daha lazım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@