7m

7m

hyundai

tamfinans

Onazi'den ayrılık iddialarına yanıt: Düşündüğüm tek şey...

Trabzonspor'un yıldız ismi Onazi ayrılık iddialarına yanıt verdi.

Trabzonspor 13.01.2020, 08:40
Onazi'den ayrılık iddialarına yanıt: Düşündüğüm tek şey...

Trabzonspor Antalya'daki hazırlık çalışmalarını bitirip Trabzon'a döndü. Bordo mavili ekip çalışmalarına kendi tesislerinde bugün başlayacak.

Trabzonspor'un yıldız ismi Ogenyi Onazi'nin devre arasında takımdan ayrılacağı söyleniyordu. Başkan Ahmet Ağaoğlu, Nijeryalı oyuncunun, kadroda kalacağını belirtmişti. 27 yaşındaki futbolcu, Nijerya basınına yaptığı açıklamada "Trabzonspor'dan ayrılmayacağım. Şu an konsantre olduğum tek şey şampiyonluk. Buna odaklandım" dedi..


Yorumlar (4)
ORHAN KİBAR 2 yıl önce
SEZON SONU MUKAVELESİ BİTİYOR LİGİN SONUNA DOĞRU OYNDIĞI BÖGEDE İHTİYAÇ DUYULABİLİR YAŞ 27 FORM TUTARSA FAYDALI OLUR
Kusfoli 2 yıl önce
Sezon sonunda bedava gidecek uyanik
Onazi trabzonsporun tarihinde verdigi en büyük yanlisti avrupa kulüpleri iki ay sonra hadi Bye bye derdi trabzonspor olsun hemen iyilesme evlat diyor biz sana daha cok para veririz diyor onaziyi kizkaniyorum evet kabul ediyorum playstation oynayarak yilda bir milyon eurodan fazla aldi bu forma icin ölenler var canini verecek insanlar var trabzonspordan geldiginden beri 10 milyon euro aldi hadi sampionlugu düsünüyorsan hak etmedigim parayi almiyorum desene??
ZugasiBerepe 2 yıl önce
Tabi ki oynayacaksın sözleşmen bitiyor transfer yapacaksın bir kaç ay önce ki röportajındada dediğin gibi "aklım Lazio'da" yolun açık olsun kardeş. Biz Ndiayeciyiz artık.
Kazım kar 2 yıl önce
Şu takımı şampiyon yapın yolunuz açık olsun esselamun aleyküm

Gelişmelerden Haberdar Olun

@