Modern Pozitif Bilimler

banner513

Norveçli gazeticiden Trondsen yorumu

Norveçli yazar Sagbakken, Trabzonspor'un yeni transferini Trondsen hakkında yorumlarda bulundu

Trabzonspor 12.08.2020, 11:11

Norveç Gazetesi Adresseavisen yazarı Ole Sagbakken, Fırtına'nın yeni transferi Anders Trondsen'i değerlendirdi...

İşte o değerlendirme;

Normalde asıl pozisyonu orta sahanın merkezi. Kesinlikle onun için en iyi yer bu bölge. Trabzon’da da mutlaka burada oynaması takıma büyük fayda sağlar. Rosenborg, sol bekte sıkıntı yaşayınca Trondsen de mecburen sol bek oynayarak takıma yardım etti. Asıl pozisyonu olmamasına rağmen burada da takıma hem golleri hem de asistleriyle yardımcı oldu. Topla birlikte çok tehlikeli bir isim. Tekniği ve hızı yüksek. Sol ayağı oldukça iyi, şutları ve paslarıyla rakip alanda tehlike yaratıyor.

'İdmanlarda bile maç kadar...'

Pozitif bir futbolcu ve her zaman yüzü gülen bir karakter. Disiplinli ve çalışmayı seviyor. Her zaman fizik anlamında hazırdır ve idmanlarda da maçlar kadar elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. Trondsen’in büyük bir potansiyeli var. Gelişime açık bir oyuncu. Gerçek potansiyelini tam olarak göstermesi için kendisini biraz daha zorlaması gerekiyor. O zaman çok ama çok daha iyi bir oyuncuya dönüşeceğine inanıyorum.

Fanatik


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
KALYONCU 2 ay önce
Uzun zamandır Norveç Milli Takımına çağrılmaması şaşırtıcı
Ahmet 2 ay önce
Görünüşte müthiş,vurduğu toplar yalpa yaparak gidiyor. Hayırlısı olsun.
Cevdet 2 ay önce
Uğurcan ı satmakta geç kalınıyor. Hatta Ömür bile gidebilir. Bir an önce 2 iyi İtalyan ya da kuzey menşeli stoper alın. En sıkıntılı bölge defansın göbeği. Hala başka mevkiler dolaşıyor haberlerde. İyi bir ön libero da şart. Şampiyon olmak isteyen takım 45 gol yemez.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@