Newton kime forma verecek?

Trabzonspor'da orta alanda Hosseini ya da Kamil'in forma giymesi bekleniyor

Trabzonspor 25.10.2020, 08:11
Newton kime forma verecek?

Bugünkü maç öncesi ilk 11’de görevlendireceği 10 ismi belirleyen Eddie Newton, son oyuncu konusunda kararsızlık yaşıyordu.

Karadeniz ekibinde Uğurcan, Pereira, Edgar, Vitor Hugo, Marlon, Flavio, Baker, Abdülkadir Ömür, Nwakaeme ve Afobe’nin yeri garanti gözüküyor. Newton, 11. ismi orta sahada kullanmayı düşünüyor.

İngiliz hoca burada Kamil Ahmet veya Hosseini’yi görevlendirip, merkezi sağlam tutacak.

Yorumlar (18)
mavi 1 ay önce
İranlı oynamalı.
Trabzonlu Genç 1 ay önce
İKİSİDE OLMAZ Serkan bu maç olmaz.Hosseini'yi bir kırmızı kartla sildiniz.Tebrik ediyorum sizi.Türkmen'in şansı var,Hosseini'nin yok.Bu arada Hosseini stoper oynamıştı o maç.
ikiside olmaz 1 ay önce
husseini geçen sene denendi aldığı kırmızı hala akıllarda ama kamil e göre daha iyi bence serkan sağ ortada oynatıp baker flavio wakambe yapabilir
Ali ak 1 ay önce
yönetim bunu hocaya işletmeli.. defansın önünde majed hüseyni oynamalı...
Erkan 1 ay önce
Hüseyni oynamalı
New ton 1 ay önce
Bence SERKAN asan sağ açık, ömür 10 numaraya baker ve flavio ön libero
Trabzonlu Genç 1 ay önce
Hosseini oynamalı savunmaya yardım eder.İtalyanlar Hosseini'yi almak istemişlerdi.En iyi savunmalar ve 6 numaralar İtalya'da çıkar.
Hasan DOĞAN 1 ay önce
Houseini'yi görürsem, ben direk başka maç varsa ona geçiyorum. Asabımı bozmuyorum.
Erdem 1 ay önce
Hosseini sözleşme yenilemez ise kadro dışı kalmalı. Yok öyle seneye serbest kalayım. Çok gitmek istiyor ise bu sene gitseydi. O gitseydi zaten Doğan Erdoğan takımda kalacaktı.
Sedat 1 ay önce
İkisinin de saçma hamleleri var iki pas yapamıyor lar kademede sorunları var ve el bombası gibi kırmızı ya müsait oyuncular. 1 hafta içinde bu isimlerin dışında bir adam denemediyse bence bu akşam yenilelim hocada gitsin bu böyle olmayacak çünkü filmin sonu kötü bitecek gibi duruyor...
Ahmet Can 1 ay önce
İkisinin arasında seçim yapmak kırk katır mı kırk satırmı gibi bir şey. Cafer Tosun diyorum bende. Bu çocuk hemen takıma monte edilmeli. Bu alternatifsizlik onun şansı olabilir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@