Newton bekleneni veremedi

Trabzonspor'a tarihinin en kötü ilk 7. haftasını yaşatan teknik direktör Eddie Newton, bordo-mavililere hayal kırıklığı yaşattı. Yönetim, İngiliz çalıştırıcıyla resmi olarak bağlarını koparmak için son görüşmelerini yapıyor.

Trabzonspor 31.10.2020, 14:05
Newton bekleneni veremedi

Süper Lig'e kötü bir başlangıç yapan bordo-mavililer, ligin ilk 7 haftasında 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet ile 5 puan topladı. Başakşehir ve Fenerbahçe mağlubiyetleri sonrası tartışmaların odağındaki isim olan Eddie Newton, Kasımpaşa maçında sahaya sürdüğü kadronun sergilediği futbolla birlikte aldığı 4-3'lük mağlubiyet alması, camiada bardağı taşırdı. Bordo-mavili takıma tarihinin en kötü günlerini yaşatan teknik direktör Eddie Newton ile yollarına resmi olarak ayırmaya hazırlanan Trabzonspor, sözleşme fesih detayları üzerinde son görüşmelerini yapıyor.

Newton bekleneni veremedi

Yeni teknik adam için görüşmeler sürüyor
Trabzonspor'da, teknik direktör Eddie Newton sonrası göreve gelecek isim üzerinde tartışmalar sürüyor. Bordo-mavili takımla bir çok teknik adamın ismi geçerken, Karadeniz ekibi zorlu ve sıkıntılı sürecin üstesinden gelebilecek teknik adamı belirlemek için görüşmelerine devam ediyor.

Yönetim kurulu içeresinde teknik adam konusunda görüş ayrılıkları bulunuyor. Fenerbahçe maçı sonrası Abdullah Avcı ismi ön plana çıksa da, Eddie Newton ismiyle devam edilmesi yönünde başkan Ahmet Ağaoğlu görüş belirtmişti. Kasımpaşa maçı sonrası yaşanan gelişmelerle birlikte Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun önünde bir çok isim bulunuyor.

Bordo-mavili kulüp, Eddie Newton ayrılığı resmi olarak duyurmasının ardından yeni teknik direktörünü açıklaması bekleniyor.

Yorumlar (23)
İsiyin 1 ay önce
Kadro bu. Yönetim, scout ekibinin kadrosu. Hocanın getirdiği oyuncular bile kadro derinliği oluşturmadı Eddie ne yapacaktı çıkıp kendisi mi oynayacaktı? Şenol Güneş olsa onu bile kovardınız! Kadroyu elinde tutma lig başlasın oyuncu transfer et adaptasyon sorunu yaşasınlar yedekleri yok sonra hoca kötü. Bırakın bu işleri...
Vatandaş 1 ay önce
Ünal Karaman, iki yıl önce bundan çok daha kötü bir kadroyla oynadı ama bu kadar kötü değildi. Hatta sezon sonunda şampiyonluk şansı bile yaşadı. Ama bizim çok bilmiş taraftarlar onu beğenmez. Şimşiri beğenmez.
Şevket 1 ay önce
Hoca ile alakalı olmadığını herkes görecek. Amaç yönetimi göndermek bu yönetimi ezeli düşmanlarımız istemiyor. Ezeli düşmanlarımız el ele verip topçularımıZı birşeyler karşılığında oynatmıyor bence. Yüreği burda değilse kalbi bırada değilse nazını çekmeyecek bir hoca gelsin. Ünal karamanı geri getirin.
Lâedrî61 1 ay önce
Newton'a ne verildi de beklenen alınamadı? Sanki adamın elinde Fener'in, Başakşehir'in kadrosu vardı. Takımı ve şampiyonluğu peşkeş çekenlere kızın. En az suçlu Newton'dur. Newton'un, Hüseyin'e reva görülen muameleden sonra teknik direktörlüğü kabûl etmesi eleştirilebilir belki.
Vatandaş 1 ay önce
Be güzel kardeşim, akşamki maçta sahanın en kötüsü Kamil. Ama o sahada kalıyor Flavio çıkıyor. Daha kötüsü orta sahada direnç yok yerine giren isim parmak değilde dhanini oluyor. Başka söze gerek yok.
Alperen 1 ay önce
Bu kadroyla hic bir Teknik Adam basarili olamaz isimiz cok zor ligin en zayif takimi biziz ligten bile duser bu kadro aci ama gercek bu malesef
Ünal Karamani geri istiyoruz başkan ya Ünal gelecek ya da sen gideceksin o kadar 1 ay önce
Bu takımı kurtaracak tek kişi Ünal Karamandir yönetim ne yapsın etsin onu ikna edip takımın başına getirsin yoksa taraftar sizi o koltukta oturtmaz başkan seni seviyoruz sayıyoruz başarılı da buluyoruz ama kabul et Ünali yollayarak şampiyonluğu verdin sonrasında kadroyu bozarak bu seneyi de heba ettin bari gelecek maçları ve gelecek sezonu kurtaralım Ünal şart.
61 1 ay önce
Aynen öyle ünalı geri getir başkan belki istemeyen olabilir FAKAT ünalı destekleyen büyük bir kesim ts lu var çünkü ünal bu dönemde uzun yıllar hizmet edecek ts lu başarılı oldu zirveye taşıdı ist takımlarının tekrar korkulu rüyası olan futbolu ünal oynattı geri getir ünalı başkan.
Hasan 1 ay önce
Trabzonspor bu hale nasıl geldi?
1. Şampiyonluk beklemiyoruz diyerek Ünal Hocayı takımın başına getirdiler. Baktılar kı takım şaha kalkmış hoca nasıl gönderilir hesapları yapılmaya başlandı. Çünkü başarının altında ezildiler. En kolay yol medya üzerinden tartışma yapmaktı ve hocayı da soruyu soran yerel medeya muhabiri tabiri caizse gaza getirdi ve film koptu.
2. Divan kurulu başkanı arabulucu olacakken yönetimin yanlışına destek verdi. Kısacası koltuğunun sorumluluğuyla davranmadı, tabiri caizse piyon gibi hareket etti.

3, Yalancı yöneticiler. Kayseri maçı sonrası muhabir" Ünal hocayla ilgili problem var mı diye sordu uzun boylu sakallıya. Adam geçiştirerek "hayır öyle problem yok" dedi ve 1 saat sonra hoca görevden,alındı. yani 2 yüzlü yöneticiler çok.
4. Yerel medyanın takımı yeterince sahiplenemeyişi örneğin bir TV programına soru gönderdim "başarısızlık Ünal hocanın gidişiyle başlar demiştim"adam kendini bişey sanarak hiç kimse Trabzonspor'dan büyük değildir diyerek saçma cevap verdi. Hala utanmadan yorum yapıyor
5. Yerel medyanın bağımsızlığı takımın başarısına etki edecektir. Yerel medya yönetime yakınlığı değil ortak paydamız TRABZONSPOR'u seçmelidir.
6. Ünal hocaya paracı diyenler adanın 1 yıllık alacağını bıraktığını bilmeyecek kadar cahiller.
7. Sonuç olarak Trabzospor'lu akil adamlar devreye girip Ünal hocanın gönlü alınmalıdır. Vakit geçmeden harekete geçin lütfen. Küme düşmeye adayız. Egoları tavan yapmış, taraftarı aptal yerine koyan ve derin Trabzonspor tarafından yönlendirilen yönetim istemiyoruz... Saygılarımla...
Lâedrî61 1 ay önce
Rüştünü ispatlamış, topçuların itaat edeceği bir hoca olmalı. Şenol Güneş, Yılmaz Vural, Reşit Akçay değerlendirilebilir. Genç hocayı, bu kadro yer. Artık maceraya gerek yok.
x5461 1 ay önce
FATIH TEKKE VE YATTARA IKILISINI GETIRIN.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@