7m


7m

hyundai

Mehmet Ekici takımda kalacak mı?

Mehmet Ekici için karar verildi

Trabzonspor 30.06.2016, 01:49
Mehmet Ekici takımda kalacak mı?

Geride kalan sezon yaşadığı sakatlıkların yanı sıra psikolojik olarak da çöküntü içinde olan Mehmet Ekici'nin bu sezon zaman zaman takımdan ayrılacağı yönünde iddialar ortaya atılmıştı.

Şu anda takımla birlikte idmanlara çıkan yıldız oyuncu konusunda Başkan Muharrem Usta önemli mesajlar verdi. Usta " En yüksek teklif gelse de Mehmet Ekici'yi hiçbir yere göndermem" ifadelerini kullandı. 


Teknik direktör Ersun Yanal'ın da bu sezon oyun sistemini yıldız oyuncunun üzerine kurması bekleniyor.

Taka Gazetesi


Yorumlar (7)
Reis 6 yıl önce
Ekicininde sakalı var onuda şutlasanıza! Haaa bununki tarz Aykutun'ki farz olduğu için istenilmiyor doğru ama Müslümanlığınızı kimseye bırakmazsınız
antireis 6 yıl önce
NE farzı hangi farz? Dininden haberin yok, git biraz oku
Numan 6 yıl önce
henüz doğru dürüst bir adam alınamadı ya mevcutların haberlerinin yapılması ile durum idare ediliyor!
Osman Çakır 6 yıl önce
Yav fitne çıkartmayın Aykut sakal yüzünden gönderildi sanki. Adam çoğu maçta vukuat kaç sefer ceza aldı takım ondan dolayı. Sanki ts yönetimi müslüman değil müslüman düşmanı gibi bi algı oluşturmayın.
Oflu 61 6 yıl önce
Mutlaka gitmeli,TRABZONSPORA isimler lazim değil ,oynamayanlar lazim değil,mucadele etmek istemeyenler lazim değil,şakali var veya yok önemli değil önemli olan futbol futbol yoksa lazim degil, pekiii TRABZONSPOR az kaldı kümeye postalanirken hangi futbolcunun umrunda iti??? DUR. OYLE olmaz futbol oynamak istemeyen hemen derhal gitmeli,kimse TRABZONSPOR'DAN büyük değil.
Osay61 6 yıl önce
Aklın yolu birdir. En iyi (tek iyi) oyuncunu gönderirsen iyice sıradan olursun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@