banner556

Marcone için bir teklif daha

Bordo-Mavililer, 1 aydır kadrosuna katmak için yoğun çaba sarf ettiği Marcone için son bir kez daha Boca Juniors ile masaya oturacak. Fırtına'nın hedefi; 30 yaşındaki ön liberoyu zorunlu satın alma opsiyonuyla kiralamak olacak.

Trabzonspor 10.09.2020, 08:39 10.09.2020, 10:14
Marcone için bir teklif daha

Flavio, Anders Trondsen, Marlon ve Stiven Plaza gibi isimlerle kadrosunu güçlendiren Trabzonspor'un, transfer listesinin üst sıralarında yer alan isimlerden bir tanesi de Arjantin ekibi Boca Juniors’ın formasını giyen Marcone’ydi. Yıldız ön liberonun koronavirüs testi önce pozitif çıktı sonrasında negatife döndü. Ancak Arjantin ekibinde 18 oyuncunun salgına yakalanması nedeniyle kulüp karıştı. Bu sırada da 30 yaşındaki futbolcu için girişimlerini sürdüren Bordo- Mavililer, görüşmelerde çıkmaza girdi. İki kulüp bir türlü orta yolda buluşamadı.

Son teklifi yapacaklar

Ancak Trabzonspor, Marcone için tüm şartları zorlayacak ve transferin son gününe kadar bastıracak. Özellikle teknik direktör Eddie Newton, Arjantinli orta sahayı kadrosunda görmeyi çok isterken, Trabzonspor Yönetimi son bir teklif ile Boca Juniors’ın kapısını çalacak. Fırtına, Boca’ya zorunlu satın alma opsiyonu ile kiralama teklif edecek

Yorumlar (4)
Mehmet 5 ay önce
Üzülerek söylüyorum bizim takım transfer konusunda sınıfta kalmıştır.sinan gümüş, david souza vb. fıstık gibi oyuncuları rakiplerimiz transfer ederken , biz izliyoruz.. Lig başladı hala izliyoruz. Tebrik ederim .bizi çok mutlu ediyorsunuz hiç para yaramayarak!!!
Camur 5 ay önce
Bi karar verin 28 yaşında mı 30 yaşında mı ????
KALYONCU 5 ay önce
29 buçuk yaşında
Son Samuray 5 ay önce
Dünyadaki son orta saha bu arkadaş herhalde ki alternatif de üretemiyorlar. Boca’ya her akşam “uyudun mu?” mesajı da atın, belki verirler adamı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@