Liepzig hocasının Sörloth ısrarı

RB Leipzig’in hocası Nagelsmann, 24 yaşındaki golcüyü kastederek, “Bazı oyuncular için fedakarlık yapmak gerekir” dedi.

Trabzonspor 10.09.2020, 08:32
Liepzig hocasının Sörloth ısrarı

Geçtiğimiz sezon Trabzonspor’da gösterdiği performans ile Avrupa devlerini peşine takan Alexander Sörloth, son olarak Uluslar Ligi’nde Kuzey İrlanda mücadelesinde 2 kez rakip fileleri havalandırarak kaldığı yerden devam etmişti.

Ayrıca Norveçli ile ilgilenen en ciddi kulüplerden bir tanesi olan RB Leipzig’in hocası Julian Nagelsmann, Sörloth hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Forvet transferi konusunda Alman basınında birtakım değerlendirmelerde bulunan Nagelsmann, 24 yaşındaki golcüyü kastederek, “Bazı oyuncular için fedakarlık yapmak gerekir” açıklamasını yaptı.

Yorumlar (5)
Bordo 5 ay önce
20,25 milyon euro net ts kasasına atarsa satılabilir işin diğer tarafı bu mhk tff de ts lu 1 veya 2 numaralı adam olmadığı sürece şampiyonluk zor olsada ts a maç kazandırması değil en azından hakkını yedirmez dolasıyla bu şaibe şike ligi nde ts u şampiyon yapmamak binbir türlü takla atan yapı var.
ismail 5 ay önce
20 mil. eur kazanıyorsak bence verilmeli bu sene takımdan birşey olmaz en azından 3-5 verip forvet alırız belki
Salih 6107 5 ay önce
Herr Nagelsmann, fedakarlık gerekir diyor ama hiçbir fedakarlığa yanaşmıyor. Kanatimce bu iş kabak tadı vermeye başladı. Sayın Ağaoğlu iyisini bilir ama bence, Leibzig kulübüne kesin bir süre ve fiyat verilmeli, o süre bittikten sonra bir daha görüşülmeyeceği kendilerine tebliğ edilmelidir.
ibraam 5 ay önce
PARA GELECEKSE VERİN. Nasılsa bu yılın şampiyonu belli(FB) siyasette para vermeyecek. verin gitsin maaşları ödersiniz,
delininbiri 5 ay önce
Timo vernerden 60 kazan sorlotu 15 e al vay beeee...!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@