7m


7m

hyundai

İtalya'dan sürpriz Trabzonspor iddiası

Trabzonspor'un Minala'yı istediği öne sürüldü

Trabzonspor 27.07.2018, 10:01
İtalya'dan sürpriz Trabzonspor iddiası

Haber61 Spor Servisi

Trabzonsportransfer çalışmalarını sürdürürken İtalya'dan sürpriz bir iddia geldi. 

İtalyan gazeteci Alfredo Pedulla Trabzonspor'un Lazio'nun genç futbolcusu  Joseph Minala'yı kadrosuna katmak istediğini öne sürdü. Pedulla, bordo mavililerin 21 yaşındaki orta sahayı kiralamak istediğini yazdı. İtalyan gazeteci ayrıca Trabzonspor'un, UEFA'nın Galatasaray'a ceza vermesi durumunda Avrupa Ligi'ne gideceğini de belirtti.

YAŞI VE GÖRÜNTÜSÜ OLAY OLMUŞTU

Kamerunlu futbolcu daha önce İtalya'da aslında 40 yaşında olduğu iddialarıyla gündeme gelmişti. Basında büyük yankı uyandıran olayda futbolcunun yaşlı gözükmesi nedeniyle İtalyan Futbol Federasyonu soruşturma başlatmıştı. Yapılan soruşturma sonucunda Minala'nın o dönem 17 yaşında olduğu tespit edilmiş ve gençler liginde oynamasında sakınca olmadığı belirtilmişti.

İtalya'dan sürpriz Trabzonspor iddiası

2013'te Lazio'nun genç takımına transfer edilen Minala Bari 1908, Latino Calcio ve Salernitana'da kiralık olarak forma giydi.


Yorumlar (2)
Dumanoğlu 4 yıl önce
Atibadan sonra şimdi bu isim, arkadaş batuhan kucka onazi varken bu bölgeye transferin bir anlamı var mı? Umarım basının şişirmesidir. Bizim çok iyi bir kanat ismine ihtiyacımız var babel gibi yattara gibi ve umarım sosanın da maliyetinden kurtulabileceğimiz bir teklif çıkar. Bu durumda o bölge için de orkan ı alın hem kanat özellikli hem hücum arkası özelliği ile bu seneyi de böyle geçirelim... bence güzel şeyler olacak...
Türker 4 yıl önce
Nerde bi defolu adam var bulun getirin..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@