7m

7m

hyundai

İsmail Köybaşı: Çocukken o otobüsün peşinden koşuyordum...

Trabzonspor'da İsmail Köybaşı maç sonunda konuştu

Trabzonspor 06.05.2022, 23:16
İsmail Köybaşı: Çocukken o otobüsün peşinden koşuyordum...

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor’un Hatayspor ile deplasmanda 1-1 berabere kaldığı maçın ardından bordo mavililerde İsmail Köybaşı açıklamalarda bulundu.

İsmail şöyle konuştu;

Bu ailenin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Davetime icabet ettikleri için kaptanımızın huzurunda hepsine teşekkür ediyorum. Hocamıza teşekkür ediyorum. Benim hayalimi gerçekleştirdiler. Ben bir gün o otobüsün peşinden koşan çocukken bugün o otobüsün içinde şampiyon oyuncu olarak oraya gittim. Çok duygulandım. Hepsini çok seviyorum bütün takımı. Çok güzel bir aileyiz. Birbirimizi çok seviyoruz. Birbirimizin dertlerine derman oluyoruz. Her koşulda birbirimize destek oluyoruz. Futbol gelip geçici hayat devam ediyor. Hayatınız boyunca unutmayacağınız anılar var. Biz o anıları biriktiriyoruz. Bu güzel takımın bir parçası olarak hissettirdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.
 


Yorumlar (4)
ts 2 hafta önce
ismail çok beyefendi bir insan, takıma sportif bir katkısı belki çok olmadı ama kaliteli bir insan olması değerli
Ismail 2 hafta önce
Beyefendi dedikleri bu olsa gerek.
hk 2 hafta önce
ismail serkan kalsın.bütün sezon kulubede otursa bile.
Erdem 2 hafta önce
İlla gideceğim diye tutturanlar gitsinler Bakasetas Nwakaeme gibi fakat nazımızın geçtiği oyuncular Uğurcan Ömür Dorukhan Parmak gibi bu sene değil de seneye giderseler çok daha iyi olur. Kadromuzu koruyabildiğimiz kadar koruyalım çünkü bu kadro seneye yine şampiyon olacak inşAllah.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@