İngiliz devinde transfer listesinin başında Uğurcan Çakır var

Chelsea transferde Trabzonspor'un yıldızı Uğurcan Çakır'ı ilk sıraya aldı.

Trabzonspor 17.08.2020, 10:08 17.08.2020, 10:40
İngiliz devinde transfer listesinin başında Uğurcan Çakır var

Kaleci arayışlarını sürdüren Chelsea'de 3 aday var. Henderson, Onana ve Uğurcan'ı listesinde bulunduran İngiliz devinde teknik direktör Frank Lampard, ilk sıraya Trabzonspor'un genç file bekçisini yazdı.

Trabzonspor'un yıldızlarına teklif yağarken, yönetim sadece güvenilir alternatifleri olduğu için Uğurcan Çakır'ın gidişine sıcak bakıyor. O da ancak istenilen bonservis bedeli gelirse. Karadeniz temsilcisi, 24 yaşındaki eldiven için 20 milyon euro'nun altındaki teklifleri dinlemiyor. Bu sebeple Leicester City ve Sheffield United'ın önerileri geri çevrilmişti. Ada basını şimdi de Chelsea'nin aralarında Uğurcan Çakır'ın da olduğu 3 kaleciyle ilgilendiğini duyurdu. İlk sırada Manchested United'dan Dean Henderson var. Ancak ManU, onu ya De Gea'nın yerine 1. kaleci yapacak ya da yurt dışına kiralayacak. Ajax'tan Onana da Chelsea'nin bir alternatifi. Ancak Frank Lampard'ın ilk tercihinin Uğurcan Çakır olduğu kaydedildi.

Burke'ye çifte kıskaç! Newton direkt temasta

NEWTON'A SORDULAR
Chelsea'nin Uğurcan Çakır'ı 8 sene bünyelerinde görev yapan Eddie Newton'a sorduğu kaydedildi. İngiliz çalıştırıcının da Uğurcan için "O birinci sınıf bir kaleci. Büyük bir yeteneğe ve potansiyele sahip" dediği kaydedildi. Trabzonspor 20 milyon euro üzeri teklifler için kapısını açık tutuyor.

Yorumlar (4)
Hayrettin 3 ay önce
Mutlaka bir futbolcu satılacaksa bu, kadroyu bozmama adına, Uğurcan Çakır ile sınırlı kalmalıdır. Ayrıca,, yedekleri Uğurcanı aratmayacaktır.
Tursun 8 3 ay önce
Sörliyide satmışlar nasul olacak bu iş şörli gibisi bitek bastondi oda ihtiyaridi anlamadım birileri alttan ısıtıyor
murat başkan 3 ay önce
19 milyon paunda satıl zaten chelsiye neyin ayarı bu .. bırakın avrupada oynasınlar siparişle çalışan türk ligine fazla bu çocuklar..
Orhank 3 ay önce
Sorloth bu sene yuksek rakama satilmalidir. 9 milyon Euro ya serbest kalma maddesi var. Gelecek sene Trabzonspor sadece 3 Milyon kazanir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@