alexa metrics

banner560

banner572

Hosseini tekrar forma istiyor

Trabzonspor'da Hosseini tekrar forma şansı yakalamak istiyor

Trabzonspor 05.11.2020, 10:05
Hosseini tekrar forma istiyor

Trabzonspor'da sezona sakatlık yaşayarak giren ve ligin ilk üç haftasında kadroya giremeyen Hosseini, artık formasına kavuşmak istiyor.

Son üç haftadır maç kadrosuna girmesine rağmen süre alamayan İranlı stoper, antrenmanlarda istekli çalışıyor. Son iki sezondur stoperdeki en istikrarlı isimlerinden olan 24 yaşındaki savunmacı, Edgar ve Hugo transferleriyle gölgede kalmıştı.

Hosseini yeni bir şans bulabilmek için çabalıyor. .


Yorumlar (19)
İbrahim KÖSEOĞLU 1 yıl önce
HOSEINİ TS ki oyuncular içinde aidiyet duyğusu en fazla birkac oyuncudan biri. Futbolculuğu campi ve hüseyinden çok iyi. Ön liberoda oynayacak tek yürekli oyuncu. Tamam. Hoca değilim.45 yıldır TS yi ve futbolu izlerim takip ederim. Sakatlığı yoksa kasten oynatılmadığına inanıyorum.
bayburtlu 1 yıl önce
Mevcut stoperler arasında bundan iyisi yok. Yeniler dağınık ve uyumsuz. Oynatmak lazım gerek orta saha gerekse stoperde.
KALYONCU 1 yıl önce
Edgar dağınık oynuyor yediğimiz dördüncü golde adamın arkası dönükken vurdurması tam bir fos Stoper transferi olduğunu gözler önüne seriyor
Şevket61 1 yıl önce
Hüseyin Türkmen edgardan iyi nokta
Ts_61_ 1 yıl önce
Kesinlikle katılıyorum. Edgar da ısrar etmemek lazım. Bu seviyenin oyuncusu değil bence. Stoperde hoseini ve vitor hugo oynamalı tartışmasız.
Mantıklı 1 yıl önce
Katılmıyorum. Trabzonspor’da iyi olan bir kaç oyuncudan biri, sadece O da ortama atak uyduruyor !“ Önce şansızdık sonra uğursuzluk üstüne eklendi ve en sonunda da herşey ters gitti “ misali !Bu deyimi mi bir kenara not et, Kalyoncu :-))
Vatandaş 1 yıl önce
Ben Hüseyiniye herzaman güvendim.Alanya maçındaki hatası ile bir anda silindi. Bence Hugo ile iyi bir ikili olabilir...
iSkiTya 1 yıl önce
Bence beraberlik şuan başarıdır.
mk61 1 yıl önce
Belki katılmayan çok kişi çıkacaktır ama Türkmen ve Hugo ikilisi şu an stoperde daha başarılı olabilir Hosseini ise ilerleyen dakikalarda oyunu tutmak için değerlendirilebilir.
Trabzonlu Genç 1 yıl önce
Sizin bu ısrarınızı anlayamıyorum.Hosseini-Hugo ikilisi en iyi stoper tandemisi olur.Türkmen sonra oyuna girer.Hosseini şu anki bütün stoper adaylarından iyi ( Hugo hariç).Bence Hosseini-Hugo bu maç olması lazım.Öz evlatçılığa da son verilmesi lazım.
61 1 yıl önce
Ugurcan-kamil,peraira,hugo,campi-hoısseini,parmak-vakame,ömür(baker),sarı-ekuban(semedo)....yeni transferlerden baker semedo belki oynar çünkü zorunlu nedeni sosa yerine ve sorloth yerine oyuncu almayan aldığını zanneden yönetim başkan ,transfer ettiği tenekelerden birşey olmaz...
ertekin aytaç 1 yıl önce
kamili kadroya almayın... aşırı pas hatası yapıyor.
Cihan Tiryaki 1 yıl önce
Defansif orta sahan yokk!! Orda değerlendir..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@