Hosseini pes etmiyor

Trabzonspor'un İranlı savunmacısı Hosseini forma giymek istiyor

Trabzonspor 23.10.2020, 08:10
Hosseini pes etmiyor

Sakatlığı tamamen geçen ve Başakşehir maçında uzun süre ısınmaya gönderilmesine rağmen süre alamayan Majid Hosseini pes etmiyor.

İranlı savunmacı, hocası Eddie Newton’dan forma bekliyor. Esas bölgesi stoper olmasına rağmen daha önce orta sahanın merkezinde defansif yönlü oynayan Hosseini, Abdulkadir Parmak’ın yokluğunda merkezi sağlam tutmak adına bir tercih olabilir. Newton bu bölgede geçen maç Kamil Ahmet Çörekçi’yi denemişti.

Yorumlar (7)
TARAFTAR 1 ay önce
YEDİĞİN BİR KIRMIZI KART SENİ NERELERE GETİRDİ. BENCE YAZIK OLDU. ÖN LİBERO EKSİKLİĞİNDE DEĞERLENDİRİLEBİLİRDİN DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
Trabzonlu Genç 1 ay önce
Hosseini 6 numara oynarsa orta saha sert olur.Hosseini bir kırımızı kart yedi diye linçlersiniz.Ama Hüseyin Türkmen yüzlerce hata yapar ona bir şey demezsiniz.Bizim taraftarı bazen anlamakta zorluk çekiyorum.Ömür'ün yedeğe çekilmesi lazım.Hosseini iş yapar orta sahada.
bayburtlu 1 ay önce
Şuan ki takımın ön liberosu olabilir. Newton efendi istemese de oynatmak zorunda. Çünkü orta saha boş. Mevcut orta saha ne savunmaya nede hücuma katkı veremiyor.
davut 1 ay önce
Yorumcular bu adamdan önlibero olabilir diyor. Trabzonspor'un nasıl bitik olduğunu bundan daha iyi ifade eden olamaz
Erdem 1 ay önce
Sözleşme imzalamak istemiyormuş diye haber yapılmıştı spor kanalının birinde doğru mu bilmem. Bu sene sonu kontratı bitiyor, serbest kalacak. O yüzden oynatılmak istenmiyor. Örnekleri Sosa ve Novak, 1 sene sabrederim diyordur Hosseini, sonra serbest kalırım hem istediğim takıma giderim hem de imza parası alırım diye düşünüyordur. Bu isteğinde ısrarcı olursa 2. Ekici vakası olur yapacak bir şey yok.
osi 1 ay önce
zorlanince ortasaha oyniyabılir
Hasan 1 ay önce
Kesinlik önlibero oynar ve emniyet subobu olur. 3 -5- 2 ile maçı kilitlemeli. Orta beşliden biri Hosseini olmalı. Maç en azından berabere biter ve puan almış oluruz. Sağ kenar tamam ama solkenar sıkıntı Marlon.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@