7m


7m

hyundai

Gaziantep Trabzonspor maçının hakemi açıklandı

Trabzonspor'un Gaziantep karşılaşacağı maça Aydınus atandı

Trabzonspor 30.09.2020, 11:38
Gaziantep Trabzonspor maçının hakemi açıklandı

Süper Lig'in 4. haftasında Trabzonspor deplasmanda Gaziantep FK ile karşılaşacak.

Karşılaşma öncesinde hakem atamaları da yapıldı. Buna göre maçı Fırat Aydınus yönetecek. Onun yardımcılıklarını Hakan Yemişken ve Erdem Bayık üstlenecek. Dördüncü hakem ise Kutluhan Bilgiç olacak


Yorumlar (16)
Bayro 2 yıl önce
Beraberliğe hazır olun bu adamin yonettigi maçların çoğu beraberlik. Trabzon az bi kafa kaldırdımi bunun gibi hakemler veriliyor maclara
Ahmet61 2 yıl önce
Ligimizin katillerinden birisi
Ersin 2 yıl önce
Tamam geçmiş olsun oparasyona devam hâlâ yönetim neyi bekliyor anlaşılır gibi değil
SALİH 2 yıl önce
BIKTIK BU ADAMDAN.
Hayırlısı olsun 2 yıl önce
Yenersek kimse geçen haftaki gibi hakemin adını anmayacak, yenilirsek ya da berabere kalırsak Beşiktaş ve Denizli maçları gibi olaya hakemden başlanacak. Bana göre zaman geçirmeye uğraşmayan, atak olan, dürüst, numara yapmayan takımlar için Türkiyedeki en iyi hakemlerin başında. Takım top oynamaya karar verirse sonuç çok iyi olur.
Adıyamanlı 2 yıl önce
Geçen yıl göztepe ve başakşehir maçına bak, sonuca nasıl etki ettiğini gör. Her iki maçta açık penaltımızı vermedi. Daha ne konuşuyorsun.
Serkan 2 yıl önce
Sikintili
ts 2 yıl önce
Tarafsız olması gereken ama alakası olmayan tff ve mhk ts a her sezon en büyük zararı veriyor.bıktırdılar illet ettiler.
Ts612828 2 yıl önce
Bunlar hiç kabire girmeyecek gibi düşüncesizce hareket ediyorlar. Yedikleri hakların hesabını nasıl verecekler ve coluguna çocuğuna hakkin hukukun ne olduğunu hangi yüzle anlatacaklar acaba.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@