alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Flaş açıklama: Trabzonspor'dan Eskişehirspor'a davet!

Eskişehirspor’da, Divan Kurulu Başkanı Ali Çelikoğlu açıklamalarda bulundu. Çelikoğlu,imza konusunda Trabzonspor'dan davet aldıklarını söyledi.

Trabzonspor 06.07.2021, 13:38 06.07.2021, 15:32
Flaş açıklama: Trabzonspor'dan Eskişehirspor'a davet!

Trabzonspor'a olan borcunu henüz ödemeyen ve transfer tahtasını açmak için bordo mavili kulüpten imza alması gereken Eskişehirspor'dan dikkat çeken bir açıklama geldi.

Eskişehirspor’da, Divan Kurulu Başkanı Ali Çelikoğlu yaptığı açıklamada Trabzonspor'dan davet aldıklarını söyledi.

Bordo-mavili camianın iyi niyetli bir adım attığını söyleyen Ali Çelikoğlu, “Trabzonspor’la ilgili de ilginç bir gelişme yaşandı. Kendileri bizi davet ediyorlar. Bu bir dostluk mesajı, iki camia arasındaki buzları eritmek açısından çok önemli. ancak şahsımın ve Divan Kurulu’ndaki arkadaşlarımızın, kulübümüzün geldiği noktada motivasyonu düştü. Biz hiç kimseye borcu silsin diye bir talepte bulunmadık. Bilakis makul bir vadede makul ödemelerle ödeyebileceğimizi söyledik." ifadelerini kullandı.

Trabzonspor'da bu açıklama üzerine jet bir yalanlama geldi. İşte o haber;

es

İlgili önceki haberler;

es4

esk3

es2

eski1


Yorumlar (15)
devran 5 ay önce
eger öyle birsey varsa yaziklar olsun yönetime baskana rezalet yine tabi birileri araya girdi dimi baskan ama bizim hakkimizi ararken kimse araya girmiyor eger bunu yaparsaniz bu taraftar hakkini helal etmez kendinizi alcak düsürmeyin adamlarin borcu var imza istiyor siz birde davetmi yolluyorsunuz yaziklar olsun eger dogruysa
Ergün ÖZŞAHİN 5 ay önce
Devamlılık esastır. Şikeci camiaya, TS ile meseleleri olduğunu söyleyen avukatına rağmen imza verilirse üyeliğimi de taraftarlığımı da askıya almazsam namerdim!
Muhammet ÇAKIRAL 5 ay önce
Şike olayında Eskisehirspor kulübü mağdur konumundadır. Çünkü şikeyi yapan Bülent Uygun ve onun yavere Ümit'ti. Camianın ve kulup yönetiminin bundan haberi yoktu. Bir spor kulubünü ve camiayı suçlamak doğru değil. Çünkü suçlu ortada. Bülent zaten kovulkuştu.
Ergün ÖZŞAHİN 5 ay önce
Muhammet Çakıral: 5 milyonu paylaşırken Seni uyutmuşlar kardeş.
doğrucu davut 5 ay önce
Halil Ünal ı bildin mi? Kişilerle kurumları ayıralım kafası.Sırf reisinize toz kondurmamak için 2010-2011 Şampiyonluğunu iç ettirdiniz.
UTANIYORUM 5 ay önce
Yazılar olsun ya ,divan kurulunda konuşuyorlar ,ne yapıyorlar ts taraftarıyla dalgamı geciyor bu baskan.Eğer imza verirlerse passoligimi kırıp atıyorum.2010 201şike dönemini unutmadık .ULAN BİDE BİZ DAVET EDİYORUZ.ACABA HANGİ SİYASETCİ ARADI İKNA ETTİ HE CUMHURBASKANI ARAMIŞTIR AHMET İMZAYI DEMİŞTİR.3 temmuzdada nasılsa fenerbahçeye teşekür mektuba göndermişti.untanıyorum .Gecen gün eskişehir taraftar dernegi baskanın acıklamalaını unutmayınYAAAAA
MerNoire28 5 ay önce
Biz trabzonspor ru duruşu ve asaleti için peşinden gidiyoruz eyer yazılanlar doğruysa çok yazık.bizin ne farkımız kaldı ötekilerden. Bir yıl boyunca ne ürün alacam nede maçı izleyeceğim biri çıkıp yalan haber diyene kadar
Ali İhsan 5 ay önce
Arkadaşlar ne olursa olsun, düşene bir tekme atmak bizim ne kitabimizda ne de insanligimizda vardır. Yazık gerçekten çok zor bir durum. Kulüp kapanmak üzere.
ben bilmem. 5 ay önce
fener verir eskişehirin borcunu.
Husnu 5 ay önce
Menfaatci guruba hirsiza yol gosterdiler araya giesler eskisehirede maci sattiranlardir bunun degisik versiyonlarinida siyasette gore bilmiyorum. Olan yine taraftara oluyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@