alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzonspor genel kurulunda 2010-11 mesajı! Eskişehirspor'a imza vermeyin

Trabzonspor Olağan Genel Kurulu bugün gerçekleştirildi.

Trabzonspor 30.06.2021, 12:18 30.06.2021, 12:28
Trabzonspor genel kurulunda 2010-11 mesajı! Eskişehirspor'a imza vermeyin

Haber61 Spor Servisi

Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen Trabzonspor Genel Kurulu bugün gerçekleştirildi. Kongrede Trabzonspor'un gasp edilen 2010-11 şampiyobluğu da unutulmadı.

Kongrede söz alan kongre üyesi  İbrahim Ertürk "Bazılarını rahatsız edeceğim için kulağa değil göze hitap etmek isiyorum" diyerek giydiği tişörtü gösterdi. Tişörtünde ise 2010-2011 Şampiyonu Trabzonspor ibaresi yer aldı.

Ertürk ayrıca Eskişehirspor’un Trabzonspor kulübünden imza istediği haberlerine değinerek "onlara imza verirseniz üzerinizde hakkım olsun" dedi.

Bu sözlerin üzerine Divan başkanı Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç de " Eskişehrispor, Fenerbahçe ile şike yapmıştır. Eskişehirspor yaptıklarına bir baksın. Trabzonspor’dan onlara bir şey gelmez, gelemez bu konuda başkanımıza sonuna kadar güveniyoruz. " dedi.

Başkan Genç’in bu sözleri salonda büyük alkış aldı.


Yorumlar (13)
devran 6 ay önce
sonuna kadar arkanizdayiz asla imza vermeyin verirsenin o zaman taraftar hakkini helal etmez belasini bulsunlar
Cemil Çakır 6 ay önce
eğer eskişehir'e imza verilirse bir taraftar olarak bende hakkımı helal etmem
Kazım 6 ay önce
Başakşehir’e şampiyonluğu kim verdi. Eskişehir vermedi ise kim verdi. Ben kimin verdiği ni biliyorum. Başkana güvenen arkadaş biliyor gibi, o açıklasın, başkan hala açıklama dı, basında dürüst yazarların sorularına, ağaoğlu önce bunları açıklama. Bu ülkede her şey yalan, yok Eskişehir e imza verme, hala 10 yıl önceki olayları konuşmanın hiç bir faydası yok. Gelecek nasıl, o da emekli futbolculara kalmış, her yıl yapılan transfer yanlışlıkları, bir türlü bitmiyor. Nasıl oldu ise devre arasında doğru yapıldı.
boş ver takımı bırak rahatla, ben rahatım :) 5 ay önce
kazım boş yere yorulma. geçen sene zatı şahaneler istedi, içerden sattılar ama eskişehir kolay hedef. oraya saldırmak kolay. ne eskişehire imza vereceksin ne de bir daha siyasi kuklaların gönlü olsun diye şampiyonluk satacaksın. boş ver trabzonlunun delikanlılığı sandığa kadar sürüyor.
oflidu 6 ay önce
SEN HANGİ DEVİRDE YAŞIYORSUN YA,İYİ GAZA GETİRMİŞLER SENİ AMA,BİRİELRİNİN ADAMI OLMA KENDİN OL,SEN YA GECMİŞTEKİ YAPILAN TRAFSFERLERI BILMIYOSUN YADA BASINI KUMA GÖMMÜŞSÜN YADA AT GÖZLÜĞÜ VAR GÖZÜNDE HANGISIYSE BİRİNİ SEC BENCE .. ANLADIN SEN BENI KAZIMMMM
KIral çıplak 6 ay önce
Bir takım bize yenilmemiş Şikeymiş. bu polümler kime yarar İşini yapmayan topçuların antrönörlerin yöneticilerin. Bu takıma esas hizmet o paraların hakkını vermekle olur. Bırakın artık şu geçmişin çöpçülüğünü.. BU sene ne Yapacaksınız onu yapında görelim arkasına sığındığınız polümlere karnımız doyduuu. Taraftar o sene bu sene diye diye tükendi.
osman 6 ay önce
imza mimza yok fener karşılasın bu parayı daha da beter olsunlar
Eses 5 ay önce
RIZEYI OSENE ESESMI DUSURDU BURSAYA MACI VERDILER
Kazım 6 ay önce
Ah şu gerçekleri bir görebilsek, uyanabilmek, aklımızı çalıştırabilsek, aklımızı başkalarına vermesek, gazete okuyabilmek, geçen yıl 2 misli fiyatına futbolcu aldığımızı görebilsek. Ah bir uyanabilmek.
eyüboğlu 5 ay önce
kazım bey ; sen biliyorsun , biz bilmiyoruz. açıklarmısın başakşehire kim vermiş şampiyonluğu. maşa olmaktan vazgeçin bence.
... 5 ay önce
geçen senenin normal olduğunu düşünüyorsan 2011 de de şike yoktur birader. 2010 da şike varsa geçen sene de hem şike var hem içerden satılma var. bir kulüp bıçak ile kesilmiş gibi ak-kara olmaz. form dediğin şey yavaş tutulur yavaş kaybedilir. başakşehir kaybediyor yetmiyor trabzon kaybediyor. pandemiye kadar çok iyi puan ortalaması olan takım pandemiden sonra 11 maçta 5-6 mağlubiyet alıyor. bunlar normal değil. yıllarca şampiyonluğun çalındığı masalı ile büyüdüm ama geçen sene gördüm ki sadece çalınmıyor, satılarak çalınıyor. o sebeple artık tsli değilim, hayatta bir daha forma da almam. eskileri de başka kulüp formaları gibi kozmetik olarak kullanıyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@