Erkan Zengin'den flaş hamle

Trabzonspor'la sözleşmesini karşılıklı feshetme konusunda uzlaşamayan 30 yaşındaki Erkan Zengin'in alacaklarının ödenmesi için Türkiye Futbol Federasyonu’na başvurduğu öğrenildi.   Bordo mavili takımda kadro dışı bırakılmasının ardından alacaklarına karşı

Trabzonspor 30.04.2016, 16:18
Erkan Zengin'den flaş hamle
Trabzonspor'la sözleşmesini karşılıklı feshetme konusunda uzlaşamayan 30 yaşındaki Erkan Zengin'in alacaklarının ödenmesi için Türkiye Futbol Federasyonu’na başvurduğu öğrenildi.
 
Bordo mavili takımda kadro dışı bırakılmasının ardından alacaklarına karşılık sözleşmesini feshetme kararı alınan Erkan Zengin, ailesiyle birlikte Trabzon’dan ayrılmıştı. İstanbul’da Başkan Muharrem Usta ile bir görüşme yapan Erkan, sözleşme fesih şartlarında anlaşamadı. Erkan'ın bu gelişme sonrasında menajeri aracılığıyla Trabzonspor’dan alacaklarının tarafına ödenmesi için Türkiye Futbol Federasyonu’na başvurduğu öne sürüldü.
 
Bordo mavili takımdan 1.3 milyon Euro’luk alacağı bulunan Erkan Zengin, 30 gün içerisinde ödeme yapılmaması durumunda serbest kalacağı bildirildi. 
Yorumlar (5)
ŞEHZADE. 5 yıl önce
Bizimkiler uyanık değil.

Ne güzel strateji uyguluyor helal olsun.
sonerçolak 5 yıl önce
Hani çok delikanlı idi.he sadi efendi.kendini istanbula attı ordan otnatacak yöneticileri
Ahmet 5 yıl önce
Hami bile takkmdan ayrıldığı dönem için tazminat almıştı. Suç Erkan'da değil onu transfer edende. Elinde Yusuf varken Erkanı alırsan Yusufu da kaybedio rahatlarsın.
tuncay. c.61 5 yıl önce
Erkan isvec milli takimi ile sampiyon ada iyi oynarsa 3milyon euro ya rahat satilabilir
Serkan 5 yıl önce
Al sana üste para,adam ne güzel gidiyor daha ne istiyorsun şimdi parayı verip bedava gönderirsin sayın başkan ve büyükaydın!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@