7m


7m

hyundai

Erdal Atalay’dan Ali Koç’a tepki! “Dış düşman kurgulayarak; başarısızlığınızın üstünü örtmeye çalışıyorsunuz”

Trabzonspor Divan Kurulu üyesi Erdal Atalay Ali Koç’a tepki göstererek “Dış düşman kurgulayarak; başarısızlığınızın üstünü örtmeye çalışıyorsunuz” dedi.

Trabzonspor 05.05.2022, 21:39
Erdal Atalay’dan Ali Koç’a tepki! “Dış düşman kurgulayarak; başarısızlığınızın üstünü örtmeye çalışıyorsunuz”

Trabzonspor Divan Kurulu üyesi Erdal Atalay, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un şampiyonluk kutlamaları için kullandığı sözlere tepki gösterdi.

“Dış düşman kurgulayarak; başarısızlığınızın üstünü örtmeye çalışıyorsunuz” diyerek şu ifadeleri kullandı; 

“Fenerbahçe Kulübü başkanı Ali Koç, Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamalarını; “çirkin, hadsiz, şımarık, kural tanımaz, ülke değerlerini ayaklar altına alan” olarak nitelemiştir. Hatta, kendi taraftarlarına müdahale etme çağrısı yapmaktadır.

·       Ne ilginçtir ki; tüm dünyanın övgüyle bahsettiği şampiyonluk kutlamaları, bir tek Ali Koç’a dert olmuştur!

·       Ne ilginçtir ki; Ali Koç’a göre Fenerbahçe Kulübü hem Türkiye’nin en güçlü sivil toplum örgütüdür hem de sürekli olarak mağdur edilmektedir!

·       Ne ilginçtir ki; Mesut Özil’i Almanya’dan neredeyse “Beştepe aktarmalı” olarak İstanbul’a indiren Ali Koç, daimi mağdurdur!

·       Ne ilginçtir ki; 38 sene sonra ilk kez şampiyonluk kupası alan Trabzonspor mağdur değildir; ama bu süre içinde defalarca şampiyonluk kupası alan Fenerbahçe mağdurdur!

Ali Koç; Trabzonspor’un kollandığını da belirtmiştir. Bir kulüp kollanmasının örneği; kulübün bir suç için “kanun, talimat, kural ve kurulların değiştirilmesi” şeklinde tezahür edebilir. 2010-2011 sonrasında Fenerbahçe’nin dahil olduğu disiplin süreçlerinde cereyan eden kanun, talimat, kural ve kurul değişikliklerine bakılırsa; kimin nasıl kollandığını ayrıca izah etmeye gerek yoktur.

TFF nezdinde birçok disiplin dosyasında, siyasi iktidardan destek gören, Fenerbahçe Kulübü’dür. Taraftar eylemleri, saha içi ve saha dışı olayları, şike-teşvik dosyası dahil birçok soruşturmada, bunun örnekleri görülmüştür. Hatta, dönemin başbakanının ağzından “kişi ve kurumların ayırılması gerektiği” vurgusu; siyasi iktidarın, bağımsız yürütülmesi gereken TFF disiplin yargılamasına müdahale ettiğinin kanıtı olarak tarihe geçmiştir.

Sayın Ali Koç,

Fenerbahçe tarihinin en başarısız başkanısınız. Dış düşman kurgulayarak; başarısızlığınızın üstünü örtmeye çalışıyorsunuz. Sürekli olarak Trabzonspor’a değiniyorsunuz.

Sayın Ali Koç,

Bizce görünen şudur:

Size her yer Trabzon!”
 


Yorumlar (11)
Ramazan dk. 3 hafta önce
Sikebahce aglamaya devam. Ali koc bence sen cok basarilisin, cunku hicbir baskana 4 sende 4 ayri takimin sampiyonlugunu gormek nasip olmaz. Onun icin sana kocaman bravoooooo.
Artvin li 3 hafta önce
İşte böyle çıkıp gerçek leri söyleyip susturun bu şikecileri
hasan 3 hafta önce
Ağzına sağlık Dr Erdal Atalay. Söyleneceklerin hepsini bir çırpıda saymış. Kollanan takım şikeden aklanır. Ali KOÇ şikeden nasıl aklandığını anlatarak övünebilir. Zenginler kendine uygun adalet istiyor.
Erdem 3 hafta önce
Şimdi fenevin Dış Güçleri biz mi olmuş olduk. Gurur Duyarım. İnşAllah seneye yine şampiyon biz oluruz da bunlar çatırttt diye çatlarlar. Artık ondan sonraki sene de biz şampiyon olursak zaten bunların çocukları da gizli gizli Trabzonspor taraftarı olur o zaman kalpten öbür dünyaya yAllah.
Öz Trabzonsporlu 3 hafta önce
sonuna çok güldüm valla süper olmuş. Size her yer Trabzon. puhahaha
Trabzonsporlu 3 hafta önce
yalı çocuğu kendi başarısızlığını gizlemeye çalışıyor
tolu 61 3 hafta önce
ali koc kimse senin vizyonunu anlamadi ver bir milyon tl senin isminide yazalim 8 zinci sampiyonluk anitina vizyon budur
Serkan 2 hafta önce
Bu adamın bu saldırgan tutumu ülkede Trabzon - Fenev savaşı çıkaracak demedi demeyin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@