7m


7m

hyundai

Ekuban: Hem savunma hem hücum...

Trabzonspor'da Ekuban maç sonrasında konuştu

Trabzonspor 07.11.2020, 18:10
Ekuban: Hem savunma hem hücum...

Trabzonspor'un deplasmanda 1-1 berabere kaldığı Alanyaspor maçının ardından bordo mavililerde Caleb Ekuban açıklamalarda bulundu.

Ekuban şöyle konuştu;

Bugün elimden geleni yapmaya çalıştım. Uzun bir aranın ardından döndüm. Hem savunmaya hem hücuma yardım etmeye çalıştım. Fiziksel olarak ilerleyen günlerde daha iyi olacağım.


Yorumlar (4)
61 2 yıl önce
Agaoglu Karaman’da ısrar etseydi bugün Trabzon şampiyonluğa oynuyordu. Türkiye’nin kadersizliği burada kulüplerini en kötü yöneten başkanlar hocayı değiştirip kalıyorlar....bu yönetimin misyonu doldu sen zirveye oynayan takımın td nü gönder o zaman böyle yazdık, bu takım asansör takımı olur gönderme ama yok nerde.... o takım ünalın hızı ile oynayabildiği kadarOynadı kontağı kapadı hüseyin zaten seyrediyordu vs vs...bu takım bugün bu halinin sorumlusu başkandır.
Trabzonlu Genç 2 yıl önce
Helal olsun vAllahi durumu çok iyi özetlemişsin.Kul Ahmet ve Mehmet Yiğit Alp denilen kişiler Trabzonspor'u kemirip gitmek istiyorlar.Yazık gerçekten yazık.Olan taraftara oluyor.
Emrh usta 2 yıl önce
Sana kurban olunur...
Yahya Lüle 2 yıl önce
Futbolcuların görevi verilen taktiği yerine getirmektir dolayısıyla hiç bir hünerlerini sahaya yansıtmazlar ve sadece taktikleri uygularlar geçen yıl takım neredeyse hiç bir taktiği yerine getirmediği için başarılı idi sonra Newton aptalca taktikler verdi takım taktiklere uydu ve başarısız oldu ve aynı anlayış devam ediyor.Şu anda takım esas performansının yarısını bile sahaya yansıtmıyor.Çünkü aptalca taktikler veriliyor Yahu Flavionun Abdülkadir Ömürün yerleri orası mı Ekuban defans oyuncusu mu bu nasıl taktik.Sol da kanat oyuncusu olmadığı için Kamil sürekli ileri çıkmak zorunda kaldı etkisiz bir stoperimiz var etkili olan stoperimiz Hüseyin Türkmeni de taraftarımız istemiyor.Sorun burada bi de forvet hattında rekabetin fazla olması kötü.Çünkü sistem 4-5-1 olduğu için diğer forvetler bence yan gelip yatsınlar nasıl olsa Afobe tek forvet bir tane mal deniyor ki evet Afobe gol atıyor ama ileri de rakibi meşgul eden başka bir forvet daha olsa rakip defansı hallaç pamuğuna çevirir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@