7m


7m

hyundai

Edgar herkesi sevindirdi

Trabzonspor'da Edgar Ie sevinci

Trabzonspor 28.09.2020, 08:05
Edgar herkesi sevindirdi

Geçen sezon Feyenoord’a kiralanan, yaz döneminde yine ayrılığın eşiğinden dönen 26 yaşındaki Portekizli, savunmada sıkıntı yaşayan Trabzonspor’a ilaç oldu.

Edgar’ın performansıyla teknik heyetin yüzü gülse de, teknik direktör Eddie Newton defansa mutlaka kaliteli stoper transferi istiyor. İngiliz hoca, Campi, Hosseini ve Hüseyin Türkmen’den beklediği verimi alamıyor.


Yorumlar (6)
KALYONCU 2 yıl önce
Az bi durun hemen şişirmeyin adamı Malatyaspor çok kötüydü o yüzden başarılı gözüktü sırıtmadı güçlü takımlara karşı daha göremedik, genede hızlı lider özellikli adam kaçırmayan yerini kaybetmeyen iki Stoper transferi şart bu Stoper'lerde İngiltere Premier Lig'ten olmalı diğer Liglerin Stoper'leri çok ağır işe yaramaz Erik Swiatchenko'da ağır adam işe yaramaz almayın
girmem 2 yıl önce
sende hemen batirmaya ugrasma. Cocuk baya iyi oynadi. Hakkini vermek lazim!
A. Yıldız 2 yıl önce
Bazı kişilerin işi gücü hep yönetimde suçluyu aramak. Bu yönetim Allahdan Trabzonsporun başında, yoksa çoktan bok yoluna gitmişti takım. Selamlar nokta.
nihat 2 yıl önce
Oyun stiline baktim,biraz daha gelisirse fransiz Pogba´dan farki olmaz.
Farozli 2 yıl önce
Geçen sene o kadar ihtiyacımız olmasına rağmen kazma stoperlere bizi mahkum eden ve bu adamı sözleşmeli futbolcumuz olmasına rağmen kiralık gönderen yönetim şampiyonluğun kaybedilmesinden sorumludur, net.
ZAZA 2 yıl önce
heryer de şorlotu biz aldık diye hava atan ağaoğlu bu adamı da geçen sene sen kiralık yolladın.belkide takımda olsaydı geçen sene şampiyonduk .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@