Eddie Newton: “İyi bir antrenman oldu”

Newton maç sonu konuştu.

Trabzonspor 29.08.2020, 20:31 29.08.2020, 20:43
Eddie Newton: “İyi bir antrenman oldu”

Haber61 – Spor Servisi - Trabzonspor’un teknik Direktörü Eddie Newton Samsunspor ile oynanan hazırlık maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Newton, “Bizim için iyi bir antrenman olarak bakabiliriz. Arkadaşlarımız açısından da iyiydi. Uzun süreler Üzerinde çalışmamız gereken durumlar var. İyi bir hazırlık karşılaşması oldu.” dedi.

Deneyimli teknik adam Krem Baykuş ile sürekli iletişim halinde olduğu sorusu üzerine “Kerem oynadığı bölge bana yakın olduğu için onlar iletimim kurdum. Bütün gençlerle iletişim halinde olmak onları iyi hazırlamak istiyoruz” dedi.

Newton yeni sezon hedefi ile ilgili soruya ise “Sezon sonuna kadar lig şampiyonluk mücadelesinin içinde kalmak istiyoruz. Trabzonspor dediğiniz zaman her zaman hedefiniz en iyi olmalı. Bizde sonuna kadar yarışın içinde olmak istiyoruz” şeklinde cevap verdi.

Yorumlar (36)
Taraftar 5 ay önce
Göreve geldiğinde hiç içime sinmemiştin yeni maceralar arıyorsun oturmuş bi kadroda oyuncuların mekileriyle ve yeni sistem deniyorsun korkarımki oyuncu tercihlerinde kötü sen bu gidişle 8. haftayı göremessin ama en büyük hata burda yönetimde koskoca bir sezonu hiçbir hocalık deneyimi olmayan birine veriyorlar aynı hatayı hüseyin de yaptılar ama yönetim hala ders almıyor bu takımda 3 senedir stoper yok hala daha adam gibi bir stoper almıyorlar yazık olan bu taraftara oluyor
Mustafa gülec 5 ay önce
İnşAllah bütün maçların antraman maçı olmaz
Yasar 5 ay önce
Başta Abdurrahim ve Serkan olmak üzere vasat - sıradan isimleri acilen göndermek lazım
222 5 ay önce
aynı hastalık devam öne geç ye iki gol yenil..geçen sene gibi olursa buna şaşmamak gerek.
Hüseyin günaydın 5 ay önce
Bakıyorum da herkes hoca olmuş geçen yılda hazırlık maçlarında durum aynı idi herkes sörhlt için trabzonsporu gölcüsü olmaz deniyordu adam gol kralı olmuş şimdi bu kötü şu kötü hemen takı a köstek olun
Serko61 5 ay önce
Sağ bek ve sol bek yok takımda artı hızlı kanat oyuncuları yok, wakayemeye bel bağlarsak gene kanser olduk demektir..
Hasan korkutata 5 ay önce
Ellen tutulur bir tarafin olsaydi ingilterede teknikdirektör olurdun edgerli hemen gonder gitsin.sol bekte boş siyahi oyuncuda boş diğer ikili biraz daha duzgun top kulaniyorlar. Bu seneyede elveda.
Giresunlu 5 ay önce
Hiçbir şeyi beğenmeme timi yine işbaşında :) yahu ilk yarı gerçek 11 yoktu ikinci yarı 10 adam değişikliği ile başladı bu hazırlık maçı sakin olun sabırlı olun bu nasıl taraftarlık yahu flavio trondsen canavar gibi plaza çok iyi yedek olur kontra atak topçusu uçuyor mübarek marlona biraz zaman lazım o kadar...
Bordo 5 ay önce
İlk maçın hatası olur olurda bu takım geçen sezonun takımı ,sistemle oynarsan takım rayında gitmez , vakame yi orta önde tutuyorsun yanlış vakame soldan saga ceza sahasına girmede başarılı, sorloth iki kanada çok geliyor sanki takım 10 kişi de sorloth kanatlardan birşey yapma peşinde , ceza sahası için de sorlotlh olmalı ,ekuban ısrarla sol kanatda tutman da yanlış tercih bak newton takımın ayarı ile oynarsan bu işler olmaz sinemden yag çıkarna işlerine girme gerek yok....gelelim yeni transferlere ilk maç dır ama bu marlon yeni ibanez olma yolunda onun yüzünden takım gol yedi savruk oynuyor adam kaçırıyor sol bek de oynayacak futbolcu değil, flavio edgar norveçi faydalı gibi oyuncu görev adamları...defans geçen sezondan daha berbat adam kaçırma var ,top takibi yok bütün ara paslar kalede oldu ki samsunun 2.gol pasını ts un vermesi lazımdı oyun tarzı bu olması lazımdı genel olarak ama bu takım hazır değil oyun sistemi yok ınşAllah başarılı olur ts ligde ama yönetimin B planı yapmaya başlasın lig ortasında veya daha erken takım istenilen gibi olmazsa td için isimler belirlesin gidip newtonun yardımcısını değil mesela öyle bir durumda ünal gibi td leri yönetim kenarda hazır tutmalı yani samsunda ertuğrulun oyun anlayışı başarılıydı yönetim ertuğrul da izledin samsunda başarılı olursa ts u da çalıştırma potansiyeli var...ts un scoutları ahmethanı da yazarlarsa iyi olur başarılı futbolcu...
Tahsin Aydoğdu 5 ay önce
Altı üstü bir hazırlık maçı. Gençleri görme, eksiklikleri tamamlama, yeni transferleri görmek açısından güzel bir maç oldu. Bir kaşık suda fırtına koparmanın bir anlamı yok. Başladınız yine felaket tellallığına.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@