7m


7m

hyundai

Dorukhan Toköz: 1 puan daha alıp öyle sevineceğiz

Trabzonspor'un yıldızı Dorukhan Toköz konuştu.

Trabzonspor 23.04.2022, 22:59
Dorukhan Toköz: 1 puan daha alıp öyle sevineceğiz

Trabzonspor’un Adana Demirspor ile karşılaştığı maçın ardından bordo mavili takımdan Dorukhan Toköz değerlendirmelerde bulundu.
Dorukhan şu ifadeleri kullandı;

Daha bitmedi önümzüde 4 maç var 1 puan almamız gerekiyor ama sadece 1 puan için değil hepsini kazanmak istiyoruz. İnşallah haftaya şampiyonluğumuzu ilan ederiz. Çok iyi bir atmosferde oynadık galip geldik son maçımız kaldı 1 puan kaldı alıp öyle sevinmek istiyoruz. Ciddiyetimizi bozmuyoruz ama çok az kaldı.
Genelde hocam beni sağ bek oynattı orta sdahada da oynattı. Bugün stoper oynattı. Bruno sakatlanınca sağ beke geçtim. Çok konsantre olmuştum kazanma hırsı olunca diğer mevkilerde de daha rahat oynayabiliyorsunuz.


Yorumlar (7)
lazzz 1 ay önce
sen var ya adamsın adam ne denirki sana başka geldiğinden beri bir tane vasat maçını izlemedim aldığın para kuruşuna kadar helal olsun şu ramazan günü duamızdada yer veriyoruz sana
Emre 1 ay önce
Çok iyi oyuncu maşAllah Trabzonspor a güç katıyor beşiktaş şampiyonluklarında da bu adam vardı
Yürek 1 ay önce
Yürekli Usaksun vesselam.
hk 1 ay önce
en çok sana helal olsun diyelim.aferin hepinize.cesur olun.Allah sakatlık vermesin.
OOO 1 ay önce
Herkese kapak olsun bu galibiyet
KEMAL GÖKOVA 1 ay önce
DORUKHANA GELDİĞİNDE BURURN KIVIRANLAR VARDI..BUGÜN YERLİ OLARAK UĞURCANLA SAHANIN EN İYİSİYDİ..CORNELUS VİSCA JANİNİ SİOPİS HAMŞİK HUGO PERES HERKES GÖREVİNİ YAPTI..LAKİN DORUKHAN MAŞŞALLAH 2 KİŞİLİK OYNADI...DORUKHAN UZUZN YILLAR O 8 NUMARAYI GİY KARDEŞİM...SENİ SAHADA TS DA OYNARKEN GÖRMEKTEN ÇOK KEYİF ALIYORUZ KRALLL...
VAKFIKEBİR-BOZKURT 1 ay önce
Dorukhan...Seni çok ama çok sevdik..Aldığın para helal olsun..Adamsın..Dualarımız sizinle..Allah Ailenden razı olsun..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@