banner556

>

Diabate formayı unuttu

Trabzonspor'un sezon başında kadrosuna kattığı Diabate şans bulamıyor

Trabzonspor 29.11.2020, 08:20
Diabate formayı unuttu

Trabzonspor'da Alanya ve Erzurumspor maçlarında kadroda olmayan Diabate, Ankaragücü mücadelesinde ise kulübede yer almasına rağmen süre bulamadı.


3 taksit halinde ödenecek 1.5 milyon Euro’luk bonservis maliyeti ve yıllık 1 milyon Euro ücretle Leicester City’den kadroya katılan 25 yaşındaki kanat oyuncusu, hocası Abdullah Avcı’nın gözüne girmeye çalışıyor. Tecrübeli teknik adam, yoğun fikstür ve kupa maçlarını hesaba katarak herkese ihtiyacı olduğunu belirtiyor.

Yorumlar (8)
Nadi61 2 ay önce
Bu adam külübede abdülkadir ömürle afobeyi izlerken acaba ne düsünüyordur cok merak ediyorum!!!!
KaradenizSamsun 2 ay önce
Yeter ve senin Abdulkadir Düşmanlığın...Bubyeteneksiz bile yıllık 1 milyon Euro yane 9 milyon TL agliyorken Abdulkadir asist yapıyor topu ileri taşıyor savunmaya geliyor 1 milyon TL oynuyor utanmaz yeter artık yorumlarına ayar olmaya başladım...Böyle yaparak yetenekli Gökdeniz Fatih tekke Yusuf gibi yetenekli gençleri yıllarca kacirttiniz...Abdulkadir ömür Takımın hatta Türkiye'nin en iyisi bana göre hatası yok mu var..Sut konusunda geliştirmeli kendini
Erdem 2 ay önce
Newton kondisyon yüklememiş ya, bazı oyuncuları takımdan soyutlayıp sadece kondisyon yüklesinler. Yusuf Sarı da var o bölgede. Zaten oynamayan en az 5 adam var. Madem ki Newton hani kondisyon yüklememiş bu adamlara kadro da yer vermeyip sadece kondisyon yükleyin.
Kocaeli Spor 2 ay önce
Çöp bu
İyi olsa avcı forma verir
Ahmet Can 2 ay önce
Plazaya çöp buna bedava alınacak 200-300e oynayacaksa alternatif olarak alınabilir demiştim. Sadece YouTube videolarından. Yanilmadim. Tuttular 1.5 milyon bonservis 1 milyon yıllık verdiler. Plazaya 809 bin. Birileri kulüp üzerinden cebini dolduruyor. Bu adamı ve plazayi izleyen az futboldan anlayan bu paraları etmeyeceğini bilir.
Osay61 2 ay önce
devre arasında afobe, plaza ve diabe te yi gönderip iki tane iyi adam alıp lig yarışına ortak oluruz.
Trabzon'lu 2 ay önce
Bu adam mahalle maçlarında bile oynayamaz. Sivrisinek gibi dokunsan kırılacak gibi. Yedek bile olmaz...
Remzi 2 ay önce
Tipe bak çay demle ula hicmi seyretmediniz bu adamı hemde bonservisini almışlar valla bravo size adamı sivas beğenmedi yolladı..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@