alexa metrics

banner536

Cornelius UEFA'ya bildirildi

Trabzonspor'da Cornelius Roma'ya karşı forma giyebilecek

Trabzonspor 16.08.2021, 13:05
Cornelius UEFA'ya bildirildi

Trabzonspor ’un uzun uğraşlar sonucunda Parma'dan kadrosuna kattığı Andreas Cornelius, Roma maçında görev yapabilecek. UEFA'ya gönderdiği listeyi güncelleyen Bordo-Mavililer, Danimarkalı golcünün de ismini verdi.

Trabzonspor'da, liste dışı kalan Salih Kavrazlı Roma maçlarında görev yapamayacak tek futbolcu olacak. Salih'in de önümüzdeki günlerde farklı bir takıma kiralanması gündemde.


Yorumlar (6)
Mesut 6 ay önce
Avcı efendi bu gidişle Trabzonspor'un kapısına kilit vuracak. Genç oyuncu kazanamayan beceriksiz bir antrenördür Avcı efendi. Trabzonspor'un çok iyi bir kadrosu var. Genç oyuncular bu kadro içinde parlatılabilirdi. Fakat Avcı efendi genç yetenekleri hep alt liglere gönderiyor. Lütfen Trabzonspor'un değerlerine sahip çıkalım. Avcı efendi bugün var. Yarın yok.
Ts61 6 ay önce
Genc derken yaşa bakilmiyor kaliteye bakılıyor bunlari düşünmeden elestiri yap hemen. Kalitesi olmayan gençlerimi alalim?
Giresunlu 6 ay önce
Şaka yapıyor olmalısın Serkan aşan hangi takımın genç oyuncusu gurcistandan mi geldi bu çocuk o kadar fazla şans verdi ki kafayı yemek üzereyiz sen hala rivrivriv...
Vatandaş 6 ay önce
Bu Salih’in gelişi malum sıkıntılı oldu.Yangından mal kaçırırmış gibi.Lisansı alamadık oynatmadık beklenti tavan yapmıştı.Şimdi kiralanacak piyasada yok.Basın mı şişirdi bunu yoksa ne.Herhalde olmayacak duaya amin dedik gibi.
Mantıklı 6 ay önce
Haram her yerde haramdır !!! Salih ve Atakan, Altınordu Kulübünün rızası olmadan, resmen çalınmıştır !! O dönemde, kendi Kategorilerin en iyileri olan bu iki Futbolcu, şimdi ne haldeler !! Eee, alma Mazlumun ahını, çıkar aheste, aheste !!!
Tarık Selim 6 ay önce
Mehmet Seit Özkan mı mazlum? Adam Salih'le Atakan'a para vermemek için profesyonel sözleşme yapmayı erteledikçe erteledi, onlar da bize geldiler. Bu durumda mazlum olan futbolcular değil mi?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@