banner556

>

Canlı yayında Trabzonspor taraftarına seslendi: Acımasız bir yaklaşım!

Trabzonspor’un Samsunspor ile oynadığı hazırlık maçı sonrası eleştiriler yükselmişti.

Trabzonspor 31.08.2020, 11:53
Canlı yayında Trabzonspor taraftarına seslendi: Acımasız bir yaklaşım!

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor’un Samsunspor ile oynadığı hazırlık karşılaşmasını 2-1 kaybetmesinin ardından, taraftarların bir kesimi eleştrilerde bulunmuştu.

Spor yorumcusu Erman Özgür de yapılan eleştirileri “Acımasız bir yaklaşım” olarak yorumladı.

Canlı yayında yorumlarda bulunan Özgür “Trabzonspor lig devam ederken gösterdiği performansı, yıldız oyuncularının görüntülerini, öyle sezon başında göremezsiniz.

Samsunspor önemli ve Süper Lig’e aday bir camia ancak, Trabzonspor’daki oyuncular tarafından öyle yada böyle bir alt lig takımıyla oynanan bir maçı çok yüksek bir konsantrasyon ile sezon başı ağır bir hazırlık kampı geçirirken beklemek de biraz hayalcilik olur.

Görüyorum sosyal medyadan bazılarını çok övüyorlar, bazılarını eleştiriyorlar. Çok yanıltır. Oyuncu yeni, arkadaşları yeni, alışmaya çalıştığı şehir yeni, her şeyi yeni. O oyuncu için iyi veya kötü demek için tek bir maç acımasız bir yaklaşım olur. 3-4 maç müsaade edin.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar (25)
NET61 OSMAN 5 ay önce
Her kimse Böyle hazirlik maclarda yerden yere vuran TRABZONSPOR Taraftari olamaz
Saygilar
NET61 TRABZONSPOR
6101 5 ay önce
Ne yeni takımı kardeşim. Takım iskeletini koruyor. Yani birbiriyle oynayan oyuncular bu kadar kötü olamaz. Daha şimdiden bahane olaylarına girmeyin. Oturmuş bir kadro böyle olmamalı.
0061 5 ay önce
Bunlar taraftar değil düşman
KALYONCU 5 ay önce
Erman Özgür-) Bırak bu işleri Devlet su işleri, 37 lik Peraira neden iyi oynuyorda diğerleri Amatör'den gelenler gibi acemice oynuyor, Samsunspor maçında 4 oyuncu Furkan, Uğurcan, Abdülkadir Parmak, Peraira iyi oynadı diğerleri Amatör gibi oynadı.
Taraftar 5 ay önce
En büyük cahillik sizin gibi insanlarla muhattap olmaktır
Taraftar 61 5 ay önce
Olur mu Erman kardeşim hemen yerden yere vurmaliyiz ki Allah muhafaza bi faydamiz olur takima
tuncay 5 ay önce
ne yenisi adamların topu ayağına alışı pas verişi belli ediyor. marlon ve plazadan bişey olmaz inşAllah yanılırım.
idris 5 ay önce
yine burdan yazıyorum bu takımdan fazla bir beklenti beklememeliyiz görünen köy kılavuz istemez yeni bir takım uzun bir dönem geçirmei lazım ondan sonra birşeyler ortaya çıkar öncelik takım olmak ve ruhla oynamak bireysel beceriler sönra gelir
Misafir 5 ay önce
Testi kırılmadan yol gösterme kabul edin. Adam sağdan geliyor sol köşede penaltı yaptırıyor, her penaltı da ters köşe ne yapsın millet.
Kağan Kuzeykan izmir 5 ay önce
bu gençlerden bi cacık olmaz.bu kadroyu kim topladıysa şöyle bir baksın kalite ve lider olarak kim var öyle ise biz yine elleri seyrederiz. kimse kusura bakmasın.hocada da kocaman bir soru işareti var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@