Modern Pozitif Bilimler

banner513

Canlı yayında resmen açıkladı! Trabzonspor’a 3 transfer daha…

Trabzonspor teknik direktörü Eddie Newton basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Trabzonspor 16.09.2020, 11:09
Canlı yayında resmen açıkladı! Trabzonspor’a 3 transfer daha…

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor teknik direktörü Eddie Newton açıklamalarda bulundu. Transfer sorularını da yanıtlayan Newton “Hafta sonuna kadar 1 arkadaşımız daha gelebilir” ifadelerini kullandı.

Newton “Bu takımın ligde yarışın içinde olacabilecek bir takım. Maçta farketmişsinizdir, Beşiktaş gibi bir takıma oynarken topun hakimiyeti bizdeydi. İlk gol de savunmaya çarparak kaleciyi yanıltan bir top oldu. Penaltı çok basitti. Açık olarak söylemek gerekirse bu takımın transfere ihtiyacı var. Tekrar söyleyeyim doğru transferleri yapmak için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Panikleyerek hata transferi yapmamalıyız. 5 Ekim’e kadar süremiz var. Ligi ilk bir iki haftada kazanamazsınız. Yeni arkadaşlarımız aramıza katılacak. Hafta sonuna kadar bir arkadaşımız daha gelebilir. Sonrasında 2-3 arkadaşımız daha gelebilir. Sakat arkadaşlarımız dönecek. Tek ricam panik yapmasın taraftarlarımız. Doğru çalışan bir yönetim ve başkan şekli var. Doğru oyuncuları getirmek istiyoruz. Hata yaparak paramızı boşa harcamak istemiyoruz.” Dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (15)
FAROZLU 2 hafta önce
Sizin Allah'ına kurban. Ne olursa olsun arkadanızdayız yanınızdayız. Biz kaç yıldır neler gördük neler. Kulak asmayın sağa sola. Aynen devaaaam !!
Türker 2 hafta önce
Beklediğim açıklama.Hepbirlikte göreceğiz...
Kaptan Bir 2 hafta önce
Beşıktaş kesinlikle bizden güçlü değil tüm eksiklerimize reğmen bizim onları yenmemiz gerekirdi.. Newton,a katılıyorum ve destekliyorum
Cüneyt Hanedar.. 2 hafta önce
Çok Doğru...Hep destek Tam destek...
Ali hoca 2 hafta önce
Takımın yarısı yok,sahada oynayacak doğru dürüst bir 11 yok,millet transferleri bitirdi bizimkiler hala şorlotu bekliyor,geç kalındı,bu takımı bu ligde her takım yener,bundan sonra gelecek tranferler hazır olana kadar aradan aylar geçer,birinci devre biter,bizim durumunuzda başka takım varmı, bu nasıl iş?
mavi 2 hafta önce
Scout ekibi iranlı serdar azmounu takibe alsın müthiş bir santrofor şayet zenit den ayrılırsa bu sezon gelecek sezon bedelsiz veya düşük bonservise alınması faydalı olur.
Şakir 2 hafta önce
Mantıklı. İtidalli bir izahat . Herkes itidalli olmalı.
Ali hoca 2 hafta önce
Kaleye kaç tane şut attınız, neyi konuşuyorsun hala, takım daha geziniyor,yan pas, geri pas,neymiş efendim oyun oynuyoruz,topun hakimiyeti bizde,hikaye....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@