Burak Yılmaz'dan basın mensuplarına ayıp!

Burak Yılmaz yine rahat duramadı.

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'da Yeni Malatyaspor hazırlıkları bugün başlarken dün akşam teknik ekip ve taraftara gösterdiği tepkiyle olay olan Burak Yılmaz bugün de rahat durmadı.

Bursaspor karşısında oyundan alınmasına kızarak önce teknik heyete sonra da taraftara el kol hareketleriyle tepki gösteren Burak bu kez basına taktı.

Her idmanı adım adım takip eden spor muhabirleri bugün de antrenmanı takip ederek görevlerini yerine getirmeye çalışırken salonda çalışmak üzere antrenman sahasından çıkan Burak Yılmaz bu sırada basın mensuplarına laf attı. Golcü futbolcu antrenmandan notlar alan gazetecilere bakarak "Bir şey çıkmadı değil mi, bir şey yaşanmadı, boşuna gelmişsiniz" dedi. 

Her idmanı takip eden basın mensuplarının antrenmana gelmesini kendisine özel olduğunu zanneden Burak gazetecilerin de tepkisini çekti.

BAŞKAN DA BU HUYUNA KIZMIŞTI

Her ortamda bir şeyler söyleme gereği duyan Burak Yılmaz için geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına çıkan Başkan Ahmet Ağaoğlu da , milli golcünün sürekli gündemde olmasıyla ilgili gelen soruya "Burak susmuyor ki" diyerek bu davranışlarına kızdığını ortaya koymuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 14:58


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Buğrahan Öztürk
Ahmet Buğrahan Öztürk - 1 hafta Önce

Biz Ünal Karaman’ı adam gibi adam olduğu için sevdik. Parayı sevmediği için sevdik. İstanbul yerine bizi seçtiği için sevdik. Vatanını, milletini daha bir başka sevdiği için sevdik. Barlarda fink atmadığı için sevdik. Kimseye silah çekmediği için sevdik. Hata yapan arkadaşına, hatalısın dediği için sevdik. Ailesine bağlı olduğu için sevdik. Milli formayı gururla taşıdığı için sevdik. Biz kimlere sabrettik. Yine sabredelim .Ünal Karaman yanlışlarından ders almayı, bizde taraftar olmayı öğrenelim. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Albatros
Albatros - 1 hafta Önce

Burak çok eskiden saygı duyuyoruz dediğimiz bir golcü, benim nazarımda ben TRABZONSPOR dan başka takımda oynamam deyip cincona giderek kafamdaki Burak bitmiştir, Bu adam bjk ye gitmek istedi bağıra bağıra lig başlamadan bu adam burda oynamak istemiyor sanırım hareketleri bunu gösteriyor

HABER 61
HABER 61 - 1 hafta Önce

Eyyy gidi HABER 61! Bırakın böyle haber yapmayı artık! Trabzonspor'a zarar vermekten başka yaptığınız bir şey yok! Burak Yılmaz ne yapmış size? Ayıp, ayıp! Kendinize gelin! KRAL'dır o KRAL!

Abanoz
Abanoz @HABER 61 - 1 hafta Önce

Kral he mi? Çıplak kral.. Haber 61 kral çıplak diyor ama anlayana

ali
ali @HABER 61 - 1 hafta Önce

haber61 kadar kafanıza taş düşsün adam teknik direktöre el kol hareketi yapıyor, kulübe ihtar çekiyor başkanı zor durumda bırakıyor sonra dönüp kraldır o öyle mi? Allah akıl fikir versin, Trabzonsporluluk ruhu önce adamlıktan gelir. Şampiyon olduğumuz yok bari gururumuzu satmayalım!

derman
derman @HABER 61 - 1 hafta Önce

kafaya bak! ordaki gazetecilerin çoğu asgari ücrete ev geçindirmeye çalışan sabah akşam demeden ordan kendilerine verilen görevi yerrine getirmeye çalışan adamlar . Ne Burak'ın ne de başka birinin haddine değil basın mensubuyla alay etmek. Terbiyesizliğin alemi yok herkes işini yapacak. Basın mensubu tabi ki haber arayacak senin benim gibi baksa zaten haber olmaz. Bunu anlamak bu kadar zor mu?

İbrahim Sakaoğlu
İbrahim Sakaoğlu - 1 hafta Önce

Orada hazır bulunan basın mensupları biz Trabzonspor u izlemeye geldik soytarı degil diyememiş mi

Ozgur ata
Ozgur ata @İbrahim Sakaoğlu - 1 hafta Önce

Budur! On numara yorum

Hayrettin
Hayrettin - 1 hafta Önce

Bir yönetim kurulu var. Bir teknik heyet var. Bir futbolcu kadrosu var. Bırakın onlar da kendi işlerini yapsınlar. Sizinkine, ateşebenzinle koşmak derler.

Horyanlı kazim
Horyanlı kazim - 1 hafta Önce

Yahu kardeşim sen kimsin derin kaç para seni TS ve bu medya adam eti bu adam bu saatan sonra faydalı olmaz ,

derman
derman @Horyanlı kazim - 1 hafta Önce

bonservisin 10 milyon euro ama adamlığın 3 kuruş derim!

arakli
arakli @Horyanlı kazim - 1 hafta Önce

sana dese ben 10 milyon euroyum sen kac parasin ne cevap vereceksin :)))

Gercekler
Gercekler - 1 hafta Önce

O gazeteciler seni degil buyuk trabzonsporun idmanini izlemeye geldiler burak efendi. Yarin sen gideceksin ve o gazeteciler yine gelip idmani izleyecek bosuna kendini kaf daginda gorup ego yapma kibir seni bitirmeden biz bitirecegiz burak efendi

bordo mavı
bordo mavı - 1 hafta Önce

olmuyor burak kendine ve trabzonspor'a fazla zarar verme


banner426

banner443

banner441