7m


7m

hyundai

Berat Albayrak Muharrem Usta’dan desteğini çekti mi?

Başkanın açıklaması tartışmaları da beraberinde getirdi.

Trabzonspor 23.07.2017, 00:03
Berat Albayrak Muharrem Usta’dan desteğini çekti mi?

Haber61 - Spor Servisi - Bugün basın açıklaması yapan Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta, Akyazı Stadı için büyük bir sponsorun vazgeçtiğini söylemişti. Bu firmanın Vestel olduğu ortaya çıktı.


Bu firmanın Trabzonspor’a destek olması için Enerji Bakanı Berat Albayrak tarafından önerildiği gündeme gelmişti. Fakat bugün Başkan Muharrem Usta basın toplantısında firmanın sponsorluktan vazgeçtiğini bildirdi.

Edinilen bilgiye göre Rizespor’un küme düşmesi ile alakalı Berat Albayrak’ın büyük tepkisi ile sponsorluğunda suya düştüğü öne sürüldü. Konu ile alakalı görüşmeler devam ediyor.
 

Yorumlar (17)
Furkan 5 yıl önce
Eğer bu haber dogruysa Trabzonlu olup Trabzonsporu tutan birisinin rizenin kume dusmesi nedeniyle destegini cekiyorsa, bugüne kadar verilen destegin ne kadar siyasi oldugunu gostermis demektir
tS_unami_KamiL 5 yıl önce
Bu mesele Albayrak ya da usta meselesi değil.bu mesele şike meselesi.trabzonspora aba altından sopa gösteriyorlar.şike davasından vazgeç bizde sana stadı,sponsoru,parayı verelim.stad açılalı nerdeyse 1 yıl oldu hala daha Trabzonspor'a devredilmedi.ve hala daha Trabzonspor kira ödüyor o stada.
sng 5 yıl önce
rizenin küme düşmesinin ts nin sponsorluğuyla ne ilgisi var? berat albayrak kayınbabasından çekiniyor herhalde. gerçi kayınbabası koyu bir şikebahçelidir. şikebahçeli birinden her şey beklenir
Mehmet 5 yıl önce
Bunlara geri oynamayiogretmisler. Gol atmayi degil
misafir 5 yıl önce
Berat Albayrak ülkemizin yetiştirdiği değerli bir devlet adamıdır.Hemşehrimizdir.Trabzondan desteğini çekmez.Trabzon ve Trabzonspor a her daim yardımcı olacaktır.
Enes 5 yıl önce
Alayının gözlerinden öpüyorum. Dünya şampiyonu rizedur. :D:D:D
ulubey 5 yıl önce
Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste
mustafa 5 yıl önce
berat albayrak ve tüm türkiye trabzonsporun şike yaptığını gördüde malesef bazı trabzonlular şikeyi ortpas ediyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@