7m


7m

hyundai

Başkan Ağaoğlu'ndan 15 Temmuz mesajı!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu 15 Temmuz ile ilgili Trabzonspor Resmi Sitesi'nden bir açıklama yaptı.

Trabzonspor 14.07.2018, 12:40
Başkan Ağaoğlu'ndan 15 Temmuz mesajı!

Başkan Ağaoğlu'nun açıklaması ise şöyle:

“Milletimiz bir tarih yazdı; ülkemiz o zor zamanlardan güçlenerek çıktı”

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne ilişkin açıklama yaptı. Türk Milleti’nin hürriyet ve demokrasi konusunda göstermiş olduğu sağlam tavır ve duruşa vurgu yapan Başkanımız, günün önemine ilişkin şunları söyledi:

"Vatanımız, 15 Temmuz 2016 günü Cumhuriyet tarihinde daha önce emsali görülmemiş, alçakça bir saldırı yaşadı. Bu ülkenin korunması amacıyla kendilerine teslim edilen silahlarla Türkiye’mizi hedef alan hainlerin o meş’um darbe ve kıyım gecesi, aziz milletimizin vatanperverliği sayesinde başarısızlığa uğratıldı. Gazi Meclisimize, neredeyse devletimizin bütün kurumlarına saldırarak ‘ele geçirmeye’ çalışan alçakların karşısında tarih yapan ve yazan milletimiz, hain planı bertaraf ederek tüm o zor zamanlardan daha da güçlenerek çıkmamızı sağladı.

Bugün, tarih yazan ve yapan milletimizin bağrından çıkan ve 15 Temmuz gecesi kaybettiğimiz şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Bu halk destanının yıldönümünde vatanımıza, milletimize, devletimize kast eden bütün hain terör örgütü ve işbirlikçilerini unutmayacağımızı bir defa daha vurgulamak istiyorum. Bu vesileyle Türkiye’mizin bağımsızlığı uğrunda büyük mücadeleler sergileyerek Türkiye Cumhuriyeti’ni oluşturan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bütün şehitlerimize rahmet dilerken, gazilerimize de saygılarımı sunuyorum..

İstiklal Marşımızın şairi Mehmet Akif Ersoy’un dediği gibi; Sahipsiz vatanın batması haktır! Sen sahip çıkarsan batmayacaktır...”


Yorumlar (6)
Üretip sattığımız bir şey yok 4 yıl önce
Türkiyeye giren yabancı sermaye, Sovyetlerin yıkılması ve satılan devlet malları sayesinde yollar, tüneller ve stadyumlar seçim yatırımı olarak yapılmıştır. Hükümet dini ve milliyetçiliği kullanarak ayakta kalmaktadır.
DuRsUnTeMeL 4 yıl önce
Kupamızı çalan zihniyeti savunan kollayan Recep tayyip Erdoğan’a ak partiye inanmıyorum ve güvenmiyorum ülkedeki tüm olumsuzlukları kaosları yaratan kendileridir...
recep erdoğdu 4 yıl önce
sen bu kafayla devam et kardeş..senin gibi adama ayyaşş maarrem yakışır ama millet fırsat vermedi çok şükür..
Söğütlü 4 yıl önce
Bravo başkana. Burada 15temmuz aleyhine konuşanlar tespit edilmeli. FETO terör örgütü üyesi veya sempatizanlarına merhamet yok!!!
Hakan 4 yıl önce
15 temmuz bir destandır. Bu hain darbe girişiminden rahatsız olanlar ise tek kelimeyle terör örgütü yandaşlarıdır nokta.
Almanci 4 yıl önce
Hadi Baskan bir Tarihde sen yaz Sampiyon yap Trabzonsporu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@