7m

7m

hyundai

tamfinans

Aziz Sancar Trabzonspor forması giydi

Nobel Ödüllü bilim adamı Aziz Sancar, Trabzonspor formasıyla poz verdi

Trabzonspor 05.02.2018, 13:58
Aziz Sancar Trabzonspor forması giydi
Trabzonspor'un eski yöneticilerinden Beylikdüzü Belediye Başkanı olan Ekrem İmamoğlu, Nobel Ödülü kazanan Prof. Dr. Aziz Sancar'a Trabzonspor forması hediye etti.

Sancar'ın formayı giyerek poz vermesi sosyal medyanın en çok konuştuğu konulardan biri oldu.

Sancar'ın formalı pozunu sosyal medyadan paylaşan Trabzonspor eski yöneticisi Nevzat Aydın da " Nefis bir kare. Nobel ödüllü Prof. Dr. Aziz Sancar, Trabzonspor ve Atatürk hep beraber" ifadelerini kullandı.

aziz sancar

Öte yandan Sancar'ın aynı zamanda Galatasaray üyeliği de bulunuyor.

aziz sancar

Yorumlar (23)
Memati 4 yıl önce
Böyle güzel, vatansever biliminsanları ile aynı renk formayı giymek bile güzel hissettiriyor.
işte bu 4 yıl önce
harika.... Ekrem başkan a da ayrıca tebrikler..
Hakan 4 yıl önce
Helal olsun Aziz Sancar hocam hem forma yakışmış hemde Mustafa Kemal ATATÜRK (nokta)
Kemal 4 yıl önce
Derman isimli kişi ya cahilsin ya da hadsizsin . Eğer türklerin bir atası var demilecekse o zaman ben de 2.abdülhamit diyorum. Sen kimsin de bir toplumun geçmişini siliyorsun. Kimse atatürk ü sevmek Veya benimsemek zorunda değil hacı hoca ne alala at gözlüklerini çıkar öyle oku !
derman 4 yıl önce
Hadsiz de sensin Cahil de sensin. sen önce ülkeni sana emanet edene laf edene laf at! Çok adamsınız ya onlara laf edemezsiniz. Alayınız Atatürk'ün tek tırnağı etmez
Mert Gemalmaz 4 yıl önce
Forma yakışmış ama görüntüdeki bir adam yakışmamış oraya! Taklitçiletin bizim formamızla aynı karede olması güzel değil
Derman 4 yıl önce
Berk denilen cahil yobaz! Abdulhamiti hiçbirşekilde Türk atası saymam! 2. Saydıklarının sayacaklarının arasından sadece Fatih ile Kanuni çıkar! 3. Atatürk gib bir dehayı sorgulamak senin beynine fazla gelir. Ben Türk oğlu Türk'üm en büyük Atam da Atatürk'dür!
Berk 4 yıl önce
Derman denilen cahil herif ! Sen kimsin de Abdülhamit'i , fatih'i, Kanuni'yi görmezden geliyorsun. Sen kim olduğunu sanıyorsun. Ben de senin dediğini kabul etmiyorum.
derman 4 yıl önce
Zorunuza gidiyor değilmi, hacı hocanın önündemi foto isterdin yoksa çakma türklerin mi. Türklerin tek lideri vardır o da Mustafa Kemal Atatürk!
Mutlu 4 yıl önce
Saçma sapan yorum neden yapıyorsunuz adam gs bizim eski yönetici formamıZı hediye etmiş o mütevazı ve Türk insanı da o formayı giymiş altın da üstünde birşey yok gs olması birşeyi değiştirmez bizde onla gurur duyuyoruz o Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve Nobel ödülü almiş bağnazlık yapmayın kompleksli olmaya gerek yok
Mert çevik 4 yıl önce
Bak sen şu derman'a! Sen kendini ne sanıyorsun. Senin beynindeki nöron sayısı kadar kitap okumuş birisi olarak söyleyebilirim ki en büyük atam gibi bir ifade ıq seviyenin ehliyet almaya dahi elverişli olmadığını kanıtlayacak nitelikte. Abdülhamit Türk değil demek cahil ve yobaz etiketini hak etmene neden olmuş. Bir de bir tek şunu sayabilirim falan demiş hahaha sen kimsin yobaz
derman 4 yıl önce
hayt geldi süper entel. Senin okuduğun kitap en fazla fesli delinin kitaplarıdır. Abdulahmiti parlatma işison yılların en tutan projesi heralde. Bence okuduğun kitapları değiştir. Okuduklarımın zekatını versem yeni akıl satın alırsın. Yeniyetme tarihçiler sizi.
Entelektüel adam 4 yıl önce
Derman istersen mailini ver zihnini açıyım biraz.21. Yüzyıl artığı seni.Bir de utanmadan tek türk falan demiş. Hala türk diyo. Bu ırkçılık kafası demode oldu artık. Ayrıca atatürk’ün onlarca politik hatası varken ona dahi demen de senin müthiş zekanı ortaya koyuyor. Bu arada sen Abdülhamit in tırnağı olamzsın !
derman 4 yıl önce
La adam geometri kitabı yazmış bu gelmiş dahi dememi eleştiriyor. Üçgeni görsen daire zanneder etrafında dönersin Atatürk'e laf atıyorsun güya. Adamın bahtsızlığı da sizin gibi bir neslin ülkede kalması. Siyasi,askeri, eğitim, bilim her alanda tarihe damga vur aha bu aklı evveller gelip seni eleştirsin. Şansın da böylesi
derman 4 yıl önce
33 yıl sarayından çıkmamış adamla Atatürkü bir tutup eleştireblen kafa bana laf söyleyemaz. Hadi uzakta oyna. Hala kafanız osmanlıcılık oyununda kalmış. Geliş sonra gel.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@