banner556

Avcı takımını böyle motive ediyor

Trabzonspor'da teknik direktör Abdullah Avcı galibiyet serisini arttırmak istiyor

Trabzonspor 02.12.2020, 08:20
Avcı takımını böyle motive ediyor

Trabzonspor'da teknik direktör Abdullah Avcı, Galatasaray maçına kadar sahada bambaşka bir Trabzonspor görmek istiyor.  Bunun içinde öğrencileriyle sürekli toplantılar yapıyor.

Deneyimli hoca, öğrencilerinden top rakipteyken daha temaslı ve ısırgan olmalarını istiyor.

Hücumda ise çeşitlilik için çalışmalar yapılıyor. "Hataya yer yok" sloganıyla Fırtına 2 maçlık serisini artırmayı planlıyor.

Yorumlar (5)
Hasan 2 ay önce
Seninle bir degil defalarca sampiyon olacagiz haydi AV ZAMANI
Sotkalı 2 ay önce
Bir tane korkak top oynatmadığı takım yazın..Ne şampiyonluğu.Böyle kişiliksiz top oynayarak alınan üç puan sizi mest ediyor hemi.Ne zamanı ne sabrı.Beşiktaş Çarşı koydu kapı önüne bu hocanın oyun felsefesi buuuu...Dadaşa oyun yok hocasız takıma oyun yok gazlı gazlı konuşuyosun bir de
Sotkalı 2 ay önce
Rüyadan uyanın.Bu hocanın felsefesi pas oyun soğut duran toptan kontradan bir gol bul ve üstüne yat.istatistik ordusu falan filan.Dadaşa oyun yok hocasız Ankaraya oyun yok.Beşiktaşta da bu taktikle yapmaya kalktı Çarşı koydu kapı önüne.Kişilikli agresif top nerde....Bakalım ne zaman patlıycan hoca..
TS 2 ay önce
Avcı, TS un kimliği lig de gol yemeyen veya zor gol yiyen , her maç galibiyet için sahada olan,önde basan,içerde dışarda baskı yiyen değil baskı atan,hücum atraksiyonları çeşitli olan takım hüviyetine büründüreceksin inşAllah,artı transfer takviyesi olduğunda çok daha rahat bunu başarabilirsin,burası ts..lig engebeli arazi fakat her zaman durumda yanındayız abdullah hoca...
Spor bilimci 2 ay önce
Boş eleştiri yapan arkadaşlar TFF orda gidin katılın kurslara alın belgenizi sizde yapın antrenörlük veya teknik direktörlük ;)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@