banner556

>

Avcı, Abdülkadir Ömür için harekete geçti

Trabzonspor'un genç yıldızı Abdülkadir Ömür ile Abdullah Avcı hem ekibinde yer alan Zihinsel Performans Antrenörü Yaşar Çevikel özel ilgileniyor.

Trabzonspor 26.11.2020, 08:17
Avcı, Abdülkadir Ömür için harekete geçti

Trabzonspor'da Abdülkadir Ömür için artık yeni bir sayfa açılıyor…

Yeni teknik ekip, 21 yaşındaki yıldızın hem fiziksel performansını geliştirmek hem de mental olarak da ona katkı yapmak için kolları sıvamış durumda. Abdullah Avcı, Erzurumspor maçı sonrası özel görüştüğü 1.68 boyundaki futbolcuyu, "Sahada özgürsün, yeteneklerini kullanma noktasında asla soru işaretleri oluşmasın. Bu takım senden çok şey bekliyor ve bunları yapacak kaliten var" diyerek motive etmeye çalışıyor.

Tecrübeli hocanın ekibinde bulunan Zihinsel Performans Antrenörü Yaşar Çevikel de genç oyuncuyla özel ilgileniyor. Çevikel, saha dışı olaylardan çok etkilendiğini düşünen Ömür'ü, psikolojik olarak çok daha iyi bir noktaya getirmek için özel mesai harcayacak.
 

Avcı, Abdülkadir Ömür için harekete geçti

Yorumlar (13)
Gahuralı 2 ay önce
Çocuk bizden etkileniyor haliyle bu kadar acımasız bir taraftar topluluğundan etkilenmesi de hayli normal. Lütfen eleştirirken çocucuğun fiziğine vesairede bakın, acımazsız olmayın sonuçta bu onun tercihi değil. Ama yetememesi normal avrupaya gidip orada kendini geliştirse çok daha iyi olacağını düşünüyorum.
Taraftar 2 ay önce
Bu çocuğun artık bu takımdan çekip gitmesi lazım yusuf gibi bu gaddar taraftarın önünde futbol oynamak çok zor abdülkadir çok yetenekli oyuncu ve artık bu çocuğun önü açılması lazım yıllardır bu takım şampiyon olamıyor olamazda ve olmasında çünkü kendi değerlerini linçleyen bir topluluk hiçbir zaman sevinmeyi ve başarıyı hak etmiyor abdülkadir deki düşüşün tek nedeni zihinseldir ve bunu başaran cahil taraftar kesimi eseriyle gurur duysunlar
Selahattin Aydın 2 ay önce
Terapiyi ben vereyim ona. Cemaatlerle düşüp kalktığı söyleniyor onlardan uzak dursun. Aklını sadece futbola versin üç senedir bir gram ilerleme yok hep geriye gidiyor. Yer sofraları veya sahadaki sempatik tavırları onu bir yere kadar taşıdı bu saatten sonra yaylada çayır biçerken fotoğraf paylaşsa bile biz sahadaki oynadığı oyuna bakacağız. Taraftarın ve özellikle yerel medyanın gazına gelip kendisini yıldız sanmasın asla yıldız değil düz bir futbolcu bile değil şu performansıyla. Yetenekleri köreldi yeterince idman yapmadığı, idman sonrası bireysel olarak çalışmadığı söyleniyor. Sadi hoca bile Yusufun onda biri kadar çalışmadığını söylüyor. Cemaatlerden kendini kurtarıp bi zahmet idman yapsın en ufak darbede kendini yere bırakmaz belki bu sayede. Saçları Messi gibi yapmakla Messi olunmuyor futbol yetenek oyunu olduğu kadar da zeka oyunudur yetenekleri köreldi zekasından da şüpheliyiz inşAllah kendini düzeltir yoksa bu taraftar ve yerel medya ona gaz vermeye devam ettikçe kendisini Barış Memiş gibi ikinci liglerde bulacağına adım gibi eminim.
Alp 2 ay önce
Kardeşim sen her takımın kadrosunda olmasını istediği bir futbolcusun.Son maçta istekli ve iyiydin.Kafana takma rahat ol arkası gelecektir.Sana güveniyoruz ve destekliyoruz...
Sotkalı 2 ay önce
Hele bi YAVAŞŞŞ GELİN DAA!!!Kaç tane değerimiz var böyle alt yapımızdan çıkıp tüm Dünya Devlerinin peşinde olduğu?Eleştiri yaparken biraz insafff!!Niye Marsilya alt yapısı ayağına bize çakılan Yusuf Sarı ile Almanyadan Ahmete tepki koymuyosunuz.Sabır mı???Büyük takımız demeyelim o zaman.Hekimoğlunda bile ne topçular vardı bunların geldiğinde.PTT liginde anca oynar bunlar
Mehmet 2 ay önce
Güç yok, sorumluluk alma yok, çalışma yok... Bundan ne başarısı bekliyorsunuz? Tarla, cami, yer sofrası reklam çekimlerinde faydalı olur mu? Olur.. orası ayrı. Sahaya ruhunu yansıtmayan futbolcuya bu kadar anlam yüklemeye gerek yok Abdullah Hoca.
Haktan şaşmaz 2 ay önce
Abdülkadir maalesef oldum dedi ve kendini yeterli görüyor ki gelişecegine geri gidiyor ve şuanda ts oynayacak düzeyde kesinlikle değil.Hiç mücadele etmiyor takım bir kisi eksik oynuyor.mwkame ve bakerde ona eklenince yenilgiler kaçınılmaz oluyor.
mr61 2 ay önce
günümüz futbolunda antrenman haricinde salonda ağırlık çalışanlar , kuvvet çalışanlar 2-3 seviye ileriye atıyor kendini. abdüş hiç çalışmıyor sıfır sıfırs sıfır... kendini resmen harcıyor.
Murat 2 ay önce
Boş kilometre bu adam ama ayak oyunlarını iyi öğrenmiş futbol bilmiyor ama o şalvarlı abileri ona türübüne oynamayı öğretti orda bir geleceği olabilir futbolda yok çünkü
Sotkalı 2 ay önce
EL İNSAF YAAAAAA!!!Ha bu kurduğun cümlelerin onda birini Marsilya'dan bize çaktıkları Yusuf SARI ile Almanya'dan gelen Ahmet'e ettin mi kardeş???Yapmayın böyle bizim kardeşimiz bizim alt yapıdan öıkan bir değere böyle acımasızca yüklenmeyin.
Adıyamanlı 2 ay önce
Ya ya, her maçta bir şekilde skorun içinde fakat o A.kadir değil, tribündeki abiler hatta kedidir kedi. Düşün şu çocuğun yakasından artık...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@