banner556

Ali Sürmen onlara işaret etti! “TFF İçinde bir grup var”

Ali Sürmen maç öncesi Haber61’e konuştu.

Trabzonspor 15.03.2020, 16:35

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen, Medipol Başakşehir karşılaşması öncesinde Haber61’e açıklamalarda bulundu.

Ali Sürmen yaptığı açıklamada “Federasyon içerisinde bir grup var. Bunun kim olduğu belli. Bu insanın başka bir takımla da renktaşlığı var, dostluğu var. Ben olmazsam o olsun zihniyetini taşıyor. Bizim tepkimiz buna.” dedi.

Sürmen açıklamasında “Gaziantep maçındaki hakem hataları ile ilgili yöneticililerimiz gerekli açıklamaları yapmıştılar. Süre gelen hakem hataları sadece bizim değil. Maçka takımlarında canı yanmaktadır.  Bizim yetkili bulunduğumuz ve hakkını savunmamız gereken takım Trabzonspor olduğu için Trabzonspor ile ilgili bölümlerde konuşmak zorundayız. Yöneticilerimizde Sayın Ertuğrul Doğan’da bir açıklama yaptı. Bizim Kurullar olarak tepkimiz hakem hatasından ziyade MHK Başkanı Zekeriya Alp’in bugüne kadar kendisine çok ağır hakaretler eden yönetici ve teknik direktörler olmasına rağmen hiç sesini çıkarmazken Trabzonspor yöneticisi adalete davet edince Zekeriya Alp’in üstelik federasyonun sitesinden açıklama yapması. Ne hakla ne cesaretle böyle bir açıklama yaptı ve federasyonunda bunu o sayfadan yayınladı. Federasyonun basın bürosu, hukukçuları herhâlde o metni gördüğü zaman “bunda tehdit var? Bunu yayınlamayın dememişler mi?” ya da Zekeriya Alp o metni okumuş mu? Ben onu merak ediyorum. Federasyon içerisinde bir grup var. Bunun kim olduğu belli. Bu insanın başka bir takımla da renktaşlığı var, dostluğu var. Ben olmazsam o olsun zihniyetini taşıyor. Bizim tepkimiz buna. Dürüstlüğe davet etmek kötü bir şey mi? Belki üslubumuzu beğenmemiş olabilirler. Beğenmesinler, bizde Trabzonluyuz. Bizim cesaretimizle onların cesareti bir değildir” dedi.

Karşılaşma ile ilgili konuşan Alİ Sürmen “Taraftarımızın olmaması bir eksiklik. Başakşehir zaten seyircisiz oynayan bir takım. Onun için çok farketmiyor. Bizim takımımız deplasmanda bile taraftarıyla oynar. Ama bu bizim bugün eksiğimiz olacak demek değildir. Biz futbolumuzla yenmek zorundayız. Başakşehir iyi bir takım, bunu kabul etmek lazım. Kaç yıldır bir çoğu beraber oynuyor. Ama biz de iyi takım olduğumuz için buralardayız. Bugün iyi bir maç ve Trabzonspor’un galibiyetiyle sonuçlanacak bir müsabaka bekliyoruz” ifadelerini kullandı.
 

Yorumlar (5)
Hasan 11 ay önce
Malau maçında atılan fol öncesi Ndiayeye faul var. Bu gün wkeme ceza alanıda indirildi hakem förmezden geldi.
Atilla erkan 11 ay önce
Evet federasyon içinde bir grup var ts ve gs yı şampiyon yapmaya çalışan.He bu arada siyasiler arasında da bir grup var ts şampiyon yapmaya çalışan.
Musti 11 ay önce
Taraftar olmak tarafsız olmayacağın anlamına gelmez bu pozisyonu görüp bunları yazabiliyorsan eğer at gözlüklerini çıkar fenerli kardeşim.
CeyEr161 11 ay önce
Sen ya saka yaoiyorsun ya da sacmaliyorsun. Bizi sampiyon yapmak isteseler gollerimiz ve penaltilarimiz verilirdi. O zaman bizim IBB'ye 5 ve GS'ye 8 puan fark atmistik. Bu da sadece Antep ve IBB macindaki yanlis kararlarla. Önceki hatalari hic saymiyorum. Tüm aleyhimize yapilan hatalardan dolayi en az 12-13 puanimiz resmen calindi
YILMAZb 11 ay önce
bu ülkede beynelminel bir emek hırsızı var onun kim olduğunu bilmeyen futbolu konuşmasın,dünde bugünde adres aynıdır sadece emeğini çaldığı kulüp ismi farklıdır.trabzon şampiyon olmak istiyorsa CONCON a dikkat edecek ,iş işten geçince ağlamayın sakın.fener e TFF yardım ediyor diyen ve en çok çırpınan kimdi unutmayın.hakem kurulu kimlerden oluşuyor bakın ,sonrada atamalara bakın,sağ gösterip sol vuruyorlar.trabzon la dost görünüp malı götürme peşindeler adres hep aynı CONCON.birde siyasilere dikkat edin son anda bir satışa gelebilirsiniz, çünkü tezgah yapan bir uzman

Gelişmelerden Haberdar Olun

@