7m

7m

hyundai

Ahmet Ağaoğlu teşekkür mesajı yayınladı: Birbirimize sarılarak kutladığımız için...

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu teşekkür mesajı yayınladı.

Trabzonspor 01.05.2022, 20:37
Ahmet Ağaoğlu teşekkür mesajı yayınladı: Birbirimize sarılarak kutladığımız için...

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu, resmileşen şampiyonluk sonrasında bir çok tebrik mesajı aldığını açıkladı.

Ağaoğlu en başta taraftar olmak üzere destek veren ve tebrik eden herkese teşekkür etti.

İşte Ağaoğlu'nun teşekkür mesajı:

Trabzonsporumuzun şampiyonluğunu ilan etmesinin üzerinden henüz bir gün bile geçmeden, sayısız kişi ve kurumdan tebrik mesajları aldım. Her şeyden önce sosyal medya, telefon, mesaj ve mail kanalıyla bana ve kulübümüze ulaşarak sevincimizi paylaşan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm devlet büyüklerimize; spor kulüpleri, sivil toplum örgütleri, basın kuruluşları ve futbol kamuoyunun tüm paydaşlarına teşekkürlerimi sunuyorum.

Trabzonspor’un şampiyonluğunu yaşamak; üstelik bu onura kulübün başkanı sıfatıyla nail olmak, benim için başlı başına büyük bir kıvanç vesilesidir. Ancak gelen kutlama mesajlarında yapılan ortak bir vurgunun dikkatimi çektiğini ve beni ziyadesiyle mutlu ettiğini söylemeliyim. Kamuoyu, Trabzonspor’un bugün elde ettiği başarının, seneler önce ortaya koyduğumuz ve uyguladığımız uzun vadeli planlama ve stratejinin sonucunda gerçekleştiğinin ziyadesiyle farkında. Herkes bunu görüyor ve takdir ediyor. Bu farkındalık, dün geceden beri şahsıma ve kulübüme gelen tüm tebrikleri benim için daha bir anlamlı kılıyor.

Ben bu güzel ilgi ve teveccühe mazhar olurken, benim de gönülden teşekkür etmek istediklerim var: en başta Trabzonspor taraftarları. Senelerdir bu vuslatın ateşiyle yanan, umutla bekleyen, mücadelesinden vazgeçmeyen taraftarlarımız dün gece hak ettiği mutluluğu sonuna kadar yaşadı. Şampiyonluğu silaha değil, birbirlerine sarılarak kutladıkları, mutluluğumuza kurşun sıkmadıkları için hepsine canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. Taraftarlarımız elbette önümüzdeki günler, haftalar boyunca şampiyonluğu kutlamaya devam edecek! Bundan sonra da kutlamaların sevdiklerimize sarılarak süreceğine inanıyorum.

Son olarak, bu büyük günün hazırlık aşamasında, yönetsel süreçlerde bizlerin işini kolaylaştırmak için canla başla uğraşan Trabzon Valiliği, Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı, Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri başta olmak üzere bu kutlu günümüzde yanımızda olan, destek olan tüm kurum ve kuruluşlara, sponsorlarımıza ve iş ortaklarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum.


Yorumlar (4)
Mantıksız 2 hafta önce
Sevgili Büyük Başkan. Seni, İktidar dahil, hiç kimse o koltuktan indiremez, Sen gitmediğin sürece !!! Yaşarken, Efsane olmak böyle bir şey işte !!! BÜYÜK BAŞKAN SENİ SEVİYORUZ
hk 2 hafta önce
ALLAH RAZI OLSUN.
Özgür Ustaoglu 2 hafta önce
Sayın başkan biz sana sonsuz teşekkür ediyoruz. Şampiyon trabzonsporun şampiyon başkanı!!
LAZ 2 hafta önce
SEVGİLİ BAŞKANIM SANA TEŞEKKÜRLERİMİ BİR BORÇ BİLİRİM BİR TAKIM HEM MADDİ VE HEMDE MANEVİ OLARAK NASIL YÖNETİLİR TÜM DÜNYA YA GÖSTERDİN.YILLARCA TAKIM YÖNETMEK BAKKAL İŞLETMEYE BENZEMEZ. BUNU TÜM DÜNYA YA GÖSTERDİN HELAL OLSUN SANA BAŞARILARIN İNŞALLAH DAİM OLUR TRABZONSPOR UĞRUNDA NİCE BAŞARILARA.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@