banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Ahmet Ağaoğlu'ndan Ünal Karaman açıklaması: Eğer bu görevi yapıyorsanız..."

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan Ünal Karaman açıklaması geldi

Trabzonspor 09.01.2020, 11:09
Ahmet Ağaoğlu'ndan Ünal Karaman açıklaması: Eğer bu görevi yapıyorsanız..."

Teknik direktör Ünal Karaman'ın görevden ayrılması sürecinde yaşananlarla ilgili açıklama yapan Ağaoğlu ""Bu görevi yapan insanlariçin darılma, kırılma , üzülme gibi şeyler söz konusu olamaz" ifadelerini kullandı.

Ağaoğlu ""Bu görevi yapan insanlar için kırılma, darılma, gücenme, alınma, üzülme gibi şeyler söz konusu olmaz. Bu yaptığınız işin bir parçası. Çünkü yaşamış olduğunuz olaylar dışarıdan doğru ve sağlıklı olarak değerlendirilmeyebilir. Her şeyin kendi içinde bir gizliliği vardır, her şeyin kendi içinde bir mahremiyeti vardır. Bunun da herkes tarafından doğru olarak değerlendirilmesini bekleyip, eleştirilerin de o doğrultuda olmasını bekleyemezsiniz. Benzer şeyler her zaman olmuştur. Eleştiri, hakaret oluyor, farklı boyutlara taşınıyor, tehdit de oluyor ama bunlar zaman içerisinde yerine oturuyor. Bundan bir sene önce Trabzonspor iki önemli oyuncusuyla vedalaştığı zaman da bundan farklı şeyler olmadı. Yaptığınız işin doğruluğu zaman içerisinde bunları siliyor. Önemli olan süreç içerisinde bunlardan etkilenmemek. Çok samimi söylüyorum; hiç darılmadım, hiç de etkilenmedim, hiç kırılmadım. Bu görevin bir parçası. Bunlardan etkilenirseniz psikolojik olarak doğruyu bulmakta da zorlanırsınız."


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (27)
DuRsUnTeMeL 9 ay önce
Başkan konuyu tekrar açmanız yanlış konu kapanmış değişik yorumlar trabzonSPOR’a zarar verir.
Tahsin 9 ay önce
Sayın Başkan, başkanda bu işleri bilecek, takımı ve hocasını basın önünde eleştirmeyecek, varsa problemi hocayla karşılıklı konuşup değerlendirme yapacak
Bay beyin 9 ay önce
Kırılma olmaz diyorsunuz Ünal hocanın hangi lafına kırılıp yolladınız ve neden halla acıklama yapmak zorunda his ediyorsunuz
Ekrem Kaya 9 ay önce
Başkan bence büyük hatayı anlıyor. Ama engel olmaya gücü yetmedi. Krizi yönetemedi. Ünal hocayı alıp karşısına konuşsaydı çözülürdü. Ne diyelim artık hayırlısı olsun. Ünal hocanında değerini Şenol hoca gibi diğer takımlar bilir...
Ahmet Korkut 9 ay önce
Başarımızda bizi boğmaya çalışanların boğazına takılırım diyen birinin sözüne alınmayacaktın başkan, demek ki yaran var ki gocundun.
Mehmet 9 ay önce
Başkanım ne yapmaya çalışıyom bence bukonuda çok konuşuyor eğer kendini haklı çıkarmak için yapıyorsan yanlış yapıyorsun camia zarar görür .biz kimin haklı kimin haksız olduğunu anlayacak yastayiz.ha bu arada madem ünal kötü oynatıyordu begenmedik hüseyın hangi ekipte görevli idi .o niye kaldı.hayirlisi inşAllah ünal hoca konuşmaz .
Bordo 9 ay önce
Başkan,ts a tezgahı hazırlamışlar belli açık ve net ne zaman ts uefa ya havlu attı ve ünal hoca gerek çıkardıgı kadro ve demeçlerde bu sezon lige ağırlık verdiğini gösterdi oynattığı futbol ile rakipler rahat değildi...malum denizli maçı öncesi rakipler puan kaybetmiş maç ptesi belli bir baskı olmuş vs mağlubiyet ile ayyuka çıktı laflar sözler ile hoca ayrıldı...denizli maçı öncesi ts un rakiplere medya ya verdiği mesaj iyi takım td ve başkan ile ts bu sezon değil tüm gelecek sezonların en büyük şampiyonluk adayı favorisi seviyedeydi artık bu tablo yu bozmak için yapılan ilk iş hoca gitsin,sonraki iş nasılsa başkan bir td getirecek hüseyin diyede yönetim içinde dışında kişiler tavsiye ettiler çünkü tecrübe yok ve yetersiz td oynattığı bursa maçında herhalde bundan sonraki plan td üzerinden eleştiri vs ile seni başkanlık koltuğundan ettirmek ve tekrar ts u 'ne yaptığı belirsiz ,ne oynadığı belirsiz saçmasapan yönetilen takıma çevirmek kim bunlar medyasıydı vs...Başkan şimdiden alternatif td bak hatta karamanla dahi görüş geri de gelebilir bunlar olan şeyler,başkan planın olsun 3 maç kupa maçı dahil 4 maç hüseyine şans ver eğer istenilen sonuçlar olursa devam ama tersi olursa 3.maç sonunda td değişikliği şart çünkü o maç bu maç diye birşey yok ts 3.durumda ve şampiyon olması yüksek ihtimal,gerekirse karamani geri getir bunlar olan şeyler.
TS 9 ay önce
Başkan,ünal hoca şenol hocanın futbol felsefesini oynatıyordu eğer ilerleyen zaman da tekrar hocayı ts td olarak görev verirsen karaman hayır demez kazanan ts olur.bunu da alternatif olarak düşün.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@