banner556

Ahmet Ağaoğlu fikstürü değerlendirdi: Aynısı 2001’de de olmuştu

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu çekilen lig fikstürünü değerlendirdi.

Trabzonspor 27.08.2020, 08:44
Ahmet Ağaoğlu fikstürü değerlendirdi: Aynısı 2001’de de olmuştu

Haber61 - Spor Servisi / Trabzonspoır Başkanı Ahmet Ağaoğlu 2020 -2021 sezonunun fikstür çekimini değerlendirdi. Katıldığı canlı yayında konuşan Ağaoğlu “Aynısı 2011’de de olmuştu dedi.

Ağaoğlu “Sezonu bir maçla açacaktık Beşiktaş maçına denk geldi. Aslında benim yöneticilik kariyerimde bu ikinci olacak. 2001’de de ilk maçı Beşiktaş ile oynamıştık. Hayırlı uğurlu olsun. çok zor ve uzun bir sezon. 15 Mayıs’ta sezonu bitirmemiz gerektiği için mayıs ortasında da sıkışık bir takvim olacak. Oyuncular içinde bizim için de zor. Temennim uzun ve yorucu sezon futbolcuları sakatlıktan uzak tutar. Korona ve ligin 21 takımla oynanacak olması bizi bu noktaya getirdi. Mümkün olduğu kadar da elimizde geniş bir kadro tutmaya çalışıyoruz. Tüm takımlara başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar (8)
analist_61 5 ay önce
bu yıl FB yı hazırlıyorlar. tüm kanallar FB haberleri ve habercileri ile kuşatılmış. MHK ye FB nin istediği adamların gelmesi de durumu uygun. taş gibi bir takım yaratıp bizans oyunlarına rağmen sahada her türlü kazanan olmalıyız
serkan 5 ay önce
Bu fikstür çekimide 3 küçükler neden kuraya en son dahil ediliyor , kafadan ayrımcılık yapılıyor . Bu kadar olmaz arkadaş bıraksınlar üç takımlı lig oynansın. Kimsede sesini çıkarmıyor. Bariz bir fikstür şikesi yapılıyor.
bordo mavi 29 5 ay önce
başkan uyuma kumpaslar başladı ilk iki hafta seyircisiz sonra seyircili bu demek elini masaya vur
Genco 5 ay önce
Adamsın..
KALYONCU 5 ay önce
Evimizdeki Beşiktaş maçının ilk hafta seyircisiz maça denk getirilmesi bilinçli yapılmış bir hareket, her nedende diğer büyüklere evindeki maça seyircisiz maç denk getirilmiyor. Kumpas bu fikstür yeniden çekilmeli
ercan 5 ay önce
Bana GS ın özellike Trabzon ve BJK ile kaç yıldır ilk yarı deplasmanda ikinci yarı kendi sahasında oynamasının nasıl bir tesadüf olduğunu anlatsa ya !!
Misafir 5 ay önce
Mazeret yok çare üretmeli. Ayak oyunu bitmez. Bütün mesele şampiyon olduysan geriye dönüp baktığında bir çamur olmayacak. Şerefinle kazanmış olmalısın gerisi. Bunu sağlamak için mücadele etmeli.Trabzonun şampiyonluklarında leke yok.
Namyelüs 3 ay önce
50 yıldır neden şampıyon olamadığınızın cevabını başka yerlerde ara.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@