Ağaoğlu’ndan Fenerbahçe’nin açıklamasına tepki: Ne tazminatı?

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 28.08.2020, 11:43 28.08.2020, 13:06
Ağaoğlu’ndan Fenerbahçe’nin açıklamasına tepki: Ne tazminatı?

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu katıldığı canlı yayın programında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu Fenerbahçe kulübünün dün yaptığı açıklamada, tazminat kazandıklarını söylemeleri üzerine değerlendirmede bulundu.

Ağaoğlu “Tazminat yok sadece dava giderleri” ifadelerini kullandı.

Ağaoğlu “FİFA’nın vermiş olduğu karara CAS’ta itiraz ettik. FİFA bizim başvurumuza benim konu değil dedi. Biz CAS’a gittik. CAS, FİFA dosyayı kabul etmek yada kabul etmemek özgürlüğüne sahip. CAS’ın da kararı bu yönde olunca bu tür konularda İsviçre Federal Mahkemesine gidiyorsunuz. Burası davaya bakmaz usulüne bakar. Usulde uygunsuzluk yok diye İsviçre Federal mahkemesi karar verdi. Karar bu. Şu haklı bu haklı diye bir karar yok. Tazminatta dava giderleri. Sen bunu tazminat diye açıklarsan sıkıntı çıkar. Böyle açıklanınca bizde gerçekleri açıklamak zorunda kaldık. Bu tazminat değil mahkeme masrafları. Tazminat davası açarsınız lehinizde ve aleyhinizde karar verilir. Oluşan tazminatı tazmin ederler. Tazminat budur.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar (8)
TS 5 ay önce
Alıştı şikecifb liler, medyası ,yandaşları, şike yi olmamış gibi gösterip çarpıtmayı iyice dümeni kaybettiler.
Hakan Demir 5 ay önce
Bu fener medyasi ne kadar salak
Ali 5 ay önce
Futbol herkesin nemalandığı büyük bir sektör o yüzden fazla takmayın bunları, ha takarsanız,, bu nasıl olur ya veya yok artık dersenİz amaçlarına hizmet olursunuz o yüzden önce sağlığınızı düşünün ve takmayın, hehe deyin geçin.
Tolga Önder 5 ay önce
Sayın başkan, geçmişte ve bugün yaşanan tüm olaylara,yaptıkları türlü rezilliklere rağmen sizin her türlü nezaketi gösterdiğiniz ve göstermeye de imtina ettiğiniz o camia ve yandaşları bundan sonra da aynı şekilde hareket edecektir.Ben buna eminim,eminim siz de eminsiniz.İstenildiği takdirde başkanlarının tek sözüyle bir daha ne Trabzonspor’u ne sizi ağızlarına dahi almazlar ama bunun olma olasılığı sıfır.Hal böyleyken onlar ve onlar gibilerle uğraşmanın , hak aramanın yolu bugüne kadar yapılanlarla sınırlı kalacaksa ne başarı ne adalet gelir.Ben sade bir vatandaş sıradan bir taraftar olarak bu düşünceye sahibim, %100 böyle olacağına da eminim ve elimden hiç bir şey gelmiyor,gelemez de.Benim gibi düşünen ama yapabileceği hiç bir şey olmayan binlerce taraftar adına sizlerden ricamız Trabzonspor’umuzun hakkını yedirmeyin artık,lütfen ne olur yedirmeyin.Ama bugüne kadar yaptığınız uğraşların bu adaletsizliği,bu çirkin düzeni dize getirmenize yeterli olmadığını da bilerek hareket edin.Bu sezonun geçmiş sezonlardan daha kirli olacağı şimdiden gözüküyor.Neden daha kirli olacak? Yaşananlar ortada,net.Fütursuzca yapılan,lisans alınabilmesi mümkün olmayan transferler,yeni mhk oluşumu,yazılı ve görsel medyada başlatılan algılar ve benzeri.Hepsinin birden işaret ettiği nokta belli.Bu savaşta hangi takımların olacağı belli.Biz ne kadar iyi bir takım olursak olalım yetmeyeceği belli.Saygılarımla...
mahmuTS 5 ay önce
fenerbahce kulubü tazminat ile mahkeme masraflarini anlamayacak.kapasitede
zübük 5 ay önce
2010 2011 sezonu geçmiş olsun. bitti artık o iş. güçlüler kazandı. siz de her seçimde göğüs göre göre onlara oy atın..
RIZA 5 ay önce
9 YILDIR KAZANILMAYAN ŞAMPİYONLUĞUN PEŞİNDEN GİDİLİYOR SONUÇ NE
Ercan 5 ay önce
Başkanım onlar şike yapmak tam utanmadı bundan da. Utanmazlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@