Ağaoğlu'ndan Usta'ya 36 Milyon TL yanıtı

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu, eski başkana cevap verdi.

Trabzonspor 01.10.2018, 21:40
Ağaoğlu'ndan Usta'ya 36 Milyon TL yanıtı

Haber61 Spor Servisi - Tuncay Lakot

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, hafta içinde eski başkan Muharrem Usta’nın 36 Milyon TL’lik borcu karşılaşayacağını açıklamasına yanıt verdi.

Kulübün çıkardığı rapor karşılığında Ağaoğlu yönetimine sitem ederek borcunu ödeyeceğini söyleyen ve "ahlak" göndermesi yapan Usta'ya cevap veren Ağaoğlu “Usta’nın açıklamasındaki üslup pek hoş değil. Anladığım kadarıyla kulüpteki alacağından düşülmesi konusunda gelişme olacak. Kulübe sıcak para giriyor tarzında yorumlar var böyle bir şey yok.  Usta yapılan araştırma ve açıklamayı kendisine yapılmış bir hareket olarak değerlendirmiş ve sonucunda hoş olmayan ifadeler hitaplar kullanmış. Kendisi de takdir ederse bir kulüp, Türk futbol tarihinin en büyük tazminatını bir teknik direktöre veriyorsa, yine yerli bir oyuncuya en büyük tazminatı veriyorsa, buna mecbur kalıyorsa bu konu her şekliyle araştırma ve incelemeye tabiidir. Yapılan araştırma ve rapor kişilere mahsus bir durum değil. Kulüp yönetmek bir sorumluluktur. Biz de bu sorumluluk nedeniyle araştırma gerçekleştirdik.” İfadelerini kullandı.

usta


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (27)
Laz Haydar 1 yıl önce
Baskanim!! Bu ustanin parasini alma..sahte olabilir bunun parasi,,her isi sahte oldugu gibi,,ersun yalan dan almis olabilir,,ikisi bizi resmen ligden atmaya geldi ama sehir erken uyandi,,taraftar senin ve ünal hocanin yaninda,,Allah yolunuzu acik etsin!!!
Salih 6107 1 yıl önce
Alma ne demek. Para Usta'nın parası mı? O ppara Trabzonspor'undur. Başkan o parayı almazsa gelecek yönetim başkandan alır.
ali 1 yıl önce
şehir erken mi uyandı. iyi ki erken uyanmış
Alaattin Yazıcı 1 yıl önce
Lütfen iyi düşünerek doğru şeyler yazın Ahmet Ağaoğlu Trabzonsporun kurtuluşu olacaktır
SEYFİ (SEYSOF) 1 yıl önce
KURTULUŞ HER ZAMAN VAR OLAN BİR DURUŞTUR....
efkan 1 yıl önce
36yı nerden buldu bu cambaz? 36 sadece ersun, özer, aykut. tl verip euro aldığı para noldu onunla medicalparkların önüne çeşme mi yaptıracak. basketbolda yuttukları 11 trilyon noldu onunla istinye üniversitelerine mesçit mi yaptıracak? cambazzz 50yi vereceksin, trabzonsporunda bundan sonra kapısının önünden geçmeyeceksiniz.
Alp Türk 1 yıl önce
Başkan bu dümenci para mara vermez bunu bil...
Lazengineer 1 yıl önce
Sayın Başkan evet Muharrem Usta kulübe çok zarar verdi ama siz bunu intikam alırcasına kamuoyuna paylaşmadan Muharrem Ustayla aranızda halledebilirdiniz ve samimiyseniz İHO döneminde araştırın da samimiyetinize o zaman inananırız. Saygılarımla...
Şehzade 1 yıl önce
Yaptığı katakullelerden kimin haberi vardı bunları araştırmazsan bunları kamuoyu na açıklamazsan herişini açık ve soruşturmaya tabi tutmazsan nerden bilinecek kulubün zarar ettiği battığı senin dediğin gibi yapsa ancak kulüp battığında haberin olur buseferde nefen gerçekleri açıklamadın diye figan edip dövünürsünüz gizli kapaklı üçkağadı olmayan herşeyi paylaşır
Aristo 1 yıl önce
Bu borçlar tazminatlar gilan hepsi pisikolocik tir aynı zamlar gibi takmayın öyle bir şey yok aslında var zannediyorsunuz psikolocik yani şizofrensinizde ondan takmayın geçer yavvvv
? 1 yıl önce
zamlar gibi derken ??? iyi yazma

yı becerebiliyorsun bardağa dolu tarafından bakmak lazım ???
Eren Caglar 1 yıl önce
Ben seni adam sanırdım ama kofmuşsun. Muharrem Usta tarihte eşi görülmemiş bir harekete imza atıp zararı karşılamaya hazırım demiş. Efendi gibi takdir edeceksin ve teşekkür edeceksin.
Hakan 1 yıl önce
Eren sicil numaranı da yaz belki medical parkta müdür yapar seni
Sedat 1 yıl önce
Usta adam ağaoğlu kof öylemi ne mutlu size .. sizin kafalarınızın ne olduğu belli oldu o yüzden trabzonun beli doğruluyor ne ülkenin
Gündüz acar 1 yıl önce
Dürüst olun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@