banner556

Ağaoğlu gelirse Yusuf ve Abdulkadir'i satacak mı?

Ağaoğlu merak edilen soruya yanıt verdi

Trabzonspor 03.04.2018, 08:54
Ağaoğlu gelirse Yusuf ve Abdulkadir'i satacak mı?
Trabzonspor'un genç yetenekleri Abdulkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı'nın satılacağı iddiaları sürekli olarak gündeme gelirken başkan adayı Ahmet Ağaoğlu'ndan konuyla ilgili açıklama geldi.

Finansal sıkıntıyı iki oyuncuyu satarak aşmak gibi bir planı olmadığını belirten Ağaoğlu, başkan olması durumunda böyle bir satışın olmayacağını söyledi.

Ağaoğlu “ Böyle bir şey olabilir mi! Kendi özümüze çok ihtiyacımız var diyen bir insan olarak ilk iş Abdülkadir’i, Yusuf’u mu satacağım yani! Yusuf ve Abdülkadir, Trabzonspor’un finansal sorunuyla ilişkilendirilecek bir konu değildir. Finansal sorunlar farklı düzlemlerde çözülür. An itibariyle altyapıdan zarzor çıkmış, kendinden sonraki arkadaşlarına örnek olacak bu 2 kardeşimizin satışı gündemimde yok." ifadelerini kullandı.

(Fanatik)
 
Yorumlar (7)
ayhan 3 yıl önce
Transfer yasağına sevindim doğrusu. Yıllarca fos transferler.. Trabzonspor yapısı gereği hiç bir zaman 27 yaşını geçmiş yabancı oyuncu transfer etmemeli...
yiğit 3 yıl önce
Hazır Kucka o golü atıp piyasa yapmışken mutlaka bir şekilde satılmalıdır. Aynı şekilde Burak da.1yıl Hugo ve yeni fiyatıyla NDoye ile idare edilir.Ayrıca Sosa da mümkünse elden çıkarılmalıdır.Zaten finansman kendiliğinden yoluna girer bu şekilde.
Lazcopat 3 yıl önce
İnşAllah bir yıl cezayla birakmazlar.hicdegilse aslimiza döner kendi çocuklarımıza mücadele ederiz.sahtekar burak gibi inancı olmayan kişiler takımda olmaz.
Türkday 3 yıl önce
Yil sonu fatih tekkeyi getir devrşirme tolculari yolla yusuflar okay aytac onazi abdulkadir ahmet ligde kalalim yeter utaniyoruz adam kartal pencesi yapiyo
mehmet. 3 yıl önce
Transfer yasaginin faydalari,
Burak gibi galatasaray uzulmesin diyen top oynamayan topculari aldirtmiyor.
devran 3 yıl önce
bu takimdan burak kesin gitmeli takimin herseyini bozuyor birde kendi cok olumsuz isler yapiyor
Bayburt lu Salih 3 yıl önce
Trabzon spor un, derval -denizli,piontek- terim,gibi iyi bir ikili oluşturacak şekilde bir yabancı teknik adamla, iyi bir mukavele ile anlaşıp, parayı bir kişiye versin, iyi bir taktisyen, iyi bir kondisyoner ,iyi bir oyun anlayışına ve oyun içerisinde mantıklı oyuncu değişikliği yapacak iyi bir yabancı hocaya ihtiyaç var, bu hoca ile başta fatih tekke, ve 3-4 tane hocalık kabiliyeti olan Trabzon sporlu hoca yetişsin, alttan oyuncu analizlerini iyi yapan bir ekip, bu ekip aynı zamanda ülke genelini de tarar ve yabancı hoca nezaretinde yoluna devam eder.
Bakın hocaların çoğu eski Bjk lı oyuncular, niye eski Trabzonlu kabiliyeti olan oyuncular süper lig de hoca olmasın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@