7m


7m

hyundai

Abdullah Avcı’dan Abdulkadir ve Uğurcan açıklaması: Yeni bir zaman başlıyor

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı basın toplantısı düzenledi.

Trabzonspor 17.11.2020, 14:29
Abdullah Avcı’dan Abdulkadir ve Uğurcan açıklaması: Yeni bir zaman başlıyor

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor’un yeni teknik direktörü Abdullah Avcı ilk kez basının karşısına çıktı. Abdulkadir Ömür Ve Uğurcan Çakır hakkında da açıklamalarda bulunan Avcı “Onlar için yeni bir zaman başlıyor” ifadelerini kullandı.

Avcı “Uğurcan Çakır ve Abdülkadir Ömür özel oyuncular. Abdülkadir ilk 11 maçını da bana karşı oynamıştı. Oyuncuları koruma altına aldım lütfen destek olun. Bunlar özel futbolcular. Trabzonspor’a hizmet edecekler belki yurtdışına gidecekler ülkeyi temsil edecekler. Onlar için de yeni bir zaman başlıyor.” Dedi.


Yorumlar (5)
Erdem 2 yıl önce
Avcıyı hiç istemiyordum fakat yavaştan güzel şeyler yapmaya başladı. Güzel bir açıklama olmuş. Adam kaybetmek kolaydır. Hakaret ve eleştirmekle, insanları küstürmekte çok kolay. Önemli olan insanlara moral verip onları kazanabilmek, seviyesini artırabilmek.
Kaptan 2 yıl önce
Takım futbolu ve pas trafiği saha paylaşımı pozisyon hataları Bu değerli genç yeteneklerimizide zor duruma soktu.Uğurcam Milli takımda bile aynı defans hatalarıyla bu talihsizliklere devam etti.Maalesef.Budefa inşAllah şeytanın bacağını kıracaklar
FUAT 2 yıl önce
Avcı, kim daha formdaysa forma ona ait dır, uğurcan dışında erce arda ts kalesinde olur.
şehzade 2 yıl önce
şuana kadar olumlu izlenim bıraktı abdullah hoca sadece metin aktaş konusunda hata yapıldıu
Ömer 2 yıl önce
Ilk isi akömpr ugurcan olmus kelle koparan bunlardi zaten ikisi seyredin akö mprün maclarini ne yapmis eksik oynamis trabzon hep

Gelişmelerden Haberdar Olun

@