banner556

>

Abdullah Avcı: Alışkanlık kazanmalıyız

Teknik direktör Abdullah Avcı, Ankaragücü maçında da kazanmak zorunda olduklarını ve bunu alışkanlık haline getireceklerini söyledi.

Trabzonspor 27.11.2020, 08:10
Abdullah Avcı: Alışkanlık kazanmalıyız

Trabzonspor Teknik direktörü Abdullah Avcı, Ankaragücü maçında da kazanmak zorunda olduklarını ve bunu alışkanlık haline getireceklerini söyledi. Tecrübeli hoca, hafta başından itibaren gördükleri eksiklikleri giderme noktasında yoğun şekilde çalıştıklarını belirterek, "Bizim sorunlarımızı çözmemiz için yapmamız gereken tek şey çalışmak. Çünkü takım savunması sistemini oturtmamız gerekiyor ve bu daha çok birlikte antrenman yapmaktan geçiyor. Lig devam ediyor ve bir kazanma alışkanlığı da yakalamak zorundayız. İlk maçımızda aldığımız galibiyet bize moral ve hırs verdi. Şimdi bunu daha iyi bir noktaya getirmek için yeniden galip gelmek zorundayız. Bunu oyuncularımla paylaştım ve onlar da ne yapmaları gerektiğini biliyor" dedi

Yorumlar (9)
Sotkalı 2 ay önce
Sen bize çatır çatır top oynayan yenilse de agresifliği bırakmayan Yusuf Sarı'sız Almanya'dan Ahmet'siz bir takım kur hoca. Ürkek korkak skorun üstüne yatan bir felsefeyle bizi coşturmaaa!! yeter..Yoksa Beşiktaş'ta başına gelenler gelir öyle istatistik ordusu falanlar alt yapıya yönelicez filanlar uykularım kaçtı hesapların kurtaramaz ha...
Sotkalı 2 ay önce
Hadi bakalım kazanalım hoca.Bırak bu istatistik ordusu falan filan.Mağlupta gelsek şöyle çatır çatır agresif bir top oynat takıma.Sakın kontradan bir gol bulup takımı geriye yaslamaya korkak top oynatmaya kalkma.Tribünler çoşmuştu ya beşiktaşta bu felsefen yüzünden kovulmuştun ya.Bizi de böyle Çoşturmayasın.Uykuların kaçmasın.Bak o kadar para alıcan daaaaa...
Zalli 2 ay önce
Takim hirs kazandı hmmmm. Ziraat Türkiye kupası 4. Tur maçlarında herseyini ortaya koyan takımlar kadar mi acaba bu hırs yoksa yetersiz mi? Ben mücadelenin yetersiz olduğunu düşünüyorum kilit pas atma cesareti ve becerisinden mi yoksun futbolcu arkadaşlar bilemiyorum herkesin taktirine kalmış. Maradonanin dediği gibi binlerce dolar alıp sahaya çıkıp stresten bahsetmek...ki binlerce degil bu arkadaşlar milyonlarca dolar alıyor yok stresi kaldıramadı yok saha disi etkiliyor yok bilmem ne demeye hakları kesinlikle yok eger profesyonellerse terlerinin son damlasına kadar koşup mücadele etmeliler. O parayı sokaktaki adama ver gel 90 dk kos de deli dana gibi kosar yürümez. Bence sözleşmeler performansa göre olmalı yatıp para kazanma yeri çiftlik degil kulüplerimiz.
Sotkalı 2 ay önce
ULA bi bu ASRIN TRANSFERİ PTT LİG TOPÇUSU PARDON MARSİLYA'dan SÜPER TRANSFER YUSUF SARI'YI UNUTMADILAR.GÖNDERİN GİTSİN DAAA.SABIR MI???O ZAMAN BÜYÜK TAKIMIZ DEMİYCEN KARDEŞ...HANGİ İSTANBUL TAKIMINDA OYNAR ALMANYADAN AHMET İLE BU
Sotkali Yasin 2 ay önce
Hocam senden ricamız Abdülkadir Ömür gibi faydasız Yusuf Sarı gibi bir maç oynayıp beş maç sakatlik yaşayan verimsizleri takımdan göndermen. Takımda çok boş adam var aksine çalışan koşan mücadele eden aldığı parayı hak eden birkaç kişi var. Adaletsiz olursan sahada yürüyen her aldığı topu gidip rakibe çarptirip kaybeden, en ufak darbede kendini yere atan Ömür gibilere forma vermeye devam edersen oyuncuların da sana inancı kalmaz nasıl Ünali Hüseyini Newtonu yedilerse seni de öyle yerler ruhun duymaz. Nasıl ki zamanında takıma faydadan çok zararı olan Onur Burak gibi isimler kadro dışı bırakıldığında arkasından başarılar geldi şimdi aynı kararlılıkla faydasız isimler kesik yemeli. Ben Abdülkadir Ömür'ü bu performansla bu forma içinde görünce futboldan soğuyorum.
Sotkalı 2 ay önce
Kardeş kendi alt yapımızdan şehrimizden çıkmış Dünya Klüplerinin peşinde olduğu yıldızımıza biraz sabret..Yusuf SARI Ptt liginde anca oynar.Almanyadan çakılan Ahmetle .Esas bu transferleri yapanlara sabır gösterilmez..
61 2 ay önce
Erzurum maçı gibi takımı 6 pasa gömüp ,rakip atak savuşturma , ortasaha piknik alanı gibi oyun planı,taktigi alışkanlık olmasın çünkü avcı senin için sonuç bjk gibi olur.ts baskı yiyen değil , baskı pres atan takımdır avcı bunu unutma.
Sotkalı 2 ay önce
AYNEN KARDEŞŞŞŞŞ.AMA BAK YAZ BU HOCA BUNUN FELSFESİ İSTATİSTİK ORUDUSU FALANLARI FİLANLARI UYMAZZZZ BİZE....SADRİ ŞENER BAŞKANIN YORUMLARINI DA OKUYUN.ARA TRANSFERDE DAYIYCAK LİSTEYİ YÖNETİME SOKUCAK Bİ TON BORCUN ALTINA BİZİ.
Cano 2 ay önce
Cekirge iki gorcez
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@