7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Abdulkadir Ömür’ün sakatlığında son durum! Avcı iyi haberi verdi

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı basın mensupları ile bir araya geldi.

Trabzonspor 17.11.2020, 14:41
Abdulkadir Ömür’ün sakatlığında son durum! Avcı iyi haberi verdi

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı basın mensupları ile ilk kez buluştu. Abdulkadir Ömür’ün sakatlığı hakkında da konuşan Avcı iyi haberi verdi.

Avcı “Abdülkadir Ömür’de kemik ödemi vardı. Takımla çalışmalar başladı. Şuan iyi gidiyor. Çalıştıkça özelliklerini daha iyi görebiliyoruz. Bir aksilik olmazsa hafta sonu bizimle olacak.” İfadeleri kullandı.


Yorumlar (5)
Kaptan 2 yıl önce
Abdüş senin meziyetlerini bilmeyen yok.Saha içinde hızlı pas trafiğini ve diriplinkleri olan yetenekli futbolcusun.İnşAllah senin futbolunu izlerken yeniden keyif alacağız.
Erdem 2 yıl önce
Avcı ile takımın çıkışa geçmesini umut ediyorum. Eğer takım çıkışa geçerse bu en çok Serkan Asan a sonra da Ömüre yansır. Şuan Ömür de performans düşüklüğünden söz ediliyor. Messi de Arjantinde tam performans sergileyemiyor. Takımın performansı artar ise Ömür de beklenen seviyeye geleceğini düşünüyorum.
Alix1967 2 yıl önce
Abdüşün yeteneği tartışılmaz da kafa bir yere takılı kalmış,etkilenmiş gibi?
Arsinli 2 yıl önce
Gene 60. Dk yerlere yatacak mı göreceğiz.sakatlıktan sonra toparlanamadı çok açık
5561 2 yıl önce
Lutfen editor sozlerimi sansurlemeyiniz rica ediyorum. Dikkat edin bu federasyon ve hakem komitesi bu cocuga operasyon cektiler..
Nasil bir operasyon.? Soyleki; butun maclarinda cocugun ayagini olduresiceye saldiri ve dar beleremusamaha gosterdiler, kirmizi kartve sportmenlige aykiri hareketten daha buyuk ceza verilecek hareketlere( saldırıve darbelere) sari kart bile gostermeyip rak8p oyunculari cesaretlendirdiler ve bu vocugun bugunku muzbin sakat haline gelmesi, basta federasyon ve hakem komitelerinin bilincli ve kasti sorumluluklari vardir..
On yillarda bir ulkem8zde yetisen boylesi ozel yetenekleri Istanbul tak8mlarinda olmadigindan, benim olmayan yasamasin degisihle veya benimsin degilsen karatopragin degisindek8 mecaz buna neguzel uyuyor...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@