Zorluoğlu Dolmuşta dönüşüm için net konuştu: Bu tarih son!

Trabzon’da dolmuş dönüşüm tarihi yıl sonuna kadar son kez uzatıldığı belirtildi.

Trabzon 12.04.2021, 15:31 12.04.2021, 16:10
Zorluoğlu Dolmuşta dönüşüm için net konuştu: Bu tarih son!

Trabzon Büyükşehir belediyesi Nisan ayı meclis toplantıları devam ediyor.

Bugün gerçekleşen meclis oturumunda faaliyet raporu görüşüldü. Görüşmeler sırasında konuşma yapan Başkan Murat Zorluoğlu dolmuş dönüşümünün tarihinin son kez uzatıldığını ve bir daha uzatılmayacağını söyledi.

Zorluoğlu “Dolmuş dönüşümde istediğimiz noktaya gelemedik. Bunda en önemli neden ekonomik durum 2021 yılı 31 Aralık’ına kadar 689 dolmuşun tamamı dönüşmüş olacak. Yeni bir süre uzatımı söz konusu olmayacak.” Dedi.

Haber61 - Haber Servisi

İşte Zorluoğlu'nun daha önce dolmuş dönüşümü ile ilgili kararını açıkladığı haberTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (16)
musty 6 ay önce
Bunların yanı sıra her önüne gelen dolmuş soförü olmasın. İnsanın başını derde sokacak soförler var.
Davut 6 ay önce
Şoförlere helal olsun 500 kişi 1 mülyon nüfuslu yeri rehin aldılar. Eh belediye akp de olunca işler böyle.
Yolcu 6 ay önce
Böyle rezilliğin Türkiye de olduğu tek şehir Trabzon dur. Dolmuş sahipleri bir şehrin kaderi ile oynuyor yıllardır. İdareciler korkudan karar alamıyor. Araç sayısını azaltacak hafif raylı sistem ve alternatifleri yerine sözde araç değişimine gidiliyor.. 1 dolmuş yerine 2 ticariye dönülüyor. Vatandaş yararına faaliyet yok.. Sürekli ağlayan dolmuş esnafı 1 yıldır pandemiyi de bahane ederek iyice haydutlaşıyor sesini çıkaran yok. Onlar para kazanamıyor da vatandaş milyonların içinde yüzüyor sanki. Kimsenin ekmeğinde kimsenin gözü yok ama Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Trabzon Şoförler Odası ve diğer paydaşların bu konuyu ellerine yüzlerine bulaştırdığı, sırf dolmuşculardan korktukları için radikal karar alamadıkları gerçeği yıllarca devam edecek sahipsiz Trabzonumuzda..
f 6 ay önce
fiyat 3 tl ise eski herkes yenileyecek yenileyen neden yeniliyor ? hepsi değiştikten sonra fiyat 3 tl olsaydı
Kaptan 6 ay önce
Raylı sistem .Aloooooooooo duyan varmı.? şEHRİ DOLMUŞÇULARA TESLİM EDEN ZİHNİYET OLMAZ OLSUN.
Aytekin 6 ay önce
Ever doğru bu şöferler adamin kafasini belaya sokar diyorsunda sen sebebinide kendinize sordunuzmu daha aracta nasil oturulur onu bilmiyosunuz trbzon tencere yahi sosu mazemeside trabzondan şöferleri herzaman aciz görüyosunuz ama siz şöferlerden daha acizsiniz not.. bu yazdiklarim şoferi eleştirinlere gelsin ha ben dolmuş şoferide dehilim şimdi sayenizde
Mustafad 6 ay önce
Puhahaha hadi bakalım
Cyhun 6 ay önce
Dolmuşçular birlik olup hepsi bir işi biraksin belediye naparsa yapsın bakalim uğraşabilcek mi milletle...bende dolmuşçu degilim ama haklari yeniyor bu ekonomide sıfır araba nasil alacaklar ötv indirimi yok bise yok yıllardır halka hizmet ediyorlar halk karşılıgi bumu
Kral 6 ay önce
Dolmuşlarla kartlı sistem gelsin millet para tutmuyor kavga çikiyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@