banner556

Vali Ustaoğlu’nun ziyaretinde güzel tesadüf

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nun Vefa Sosyal Destek grubu ziyaretinde güzel bir tesadüf yaşandı.

Trabzon 24.03.2020, 14:16

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, İçişleri Bakanlığı talimatıyla kurulan ‘Vefa Sosyal Destek Grubu’nu ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Ortahisar Kaymakamlığı binası içindeki iletişim merkezini de gezen Vali Ustaoğlu’nun ziyareti sırasında iletişim merkezine telefon geldi. 

Telefonla iletişim merkezini arayan İsmail Karahan isimli vatandaş maaşının çekilip faturalarının ödenmesini talep etti. Bu sırada Vali İsmail Ustaoğlu telefonu alarak adaşı olan İsmail Karahan ile bir süre görüştü. 

Vali Ustaoğlu Karahan’a “Bende bu merkezi ziyarete gelmiştim, denk geldi. İsmimizde aynı. Sizlerin sağlığı için bu kararı aldı devletimiz. Sizler bizim en kıymetlilerimizsiniz. Sizlerin sağlığını koruma adına bu kararları aldık. Bu merkez kanalıyla sizlerin evlerinde neye ihtiyacımız varsa hemen ekiplerimiz devreye girecekler, sizin adresinize gelip bu ihtiyaçlarınızı karşılayacaklar. Şimdi hemen notumuzu alıyoruz, senin evine arkadaşlarımız gelecekler ve maaşınızı çekip faturalarınızı ödeyecekler. Allah Sağlık sıhhat versin” dedi.

Vali Ustaoğlu’nun ziyaretinde güzel tesadüf

Vali Ustaoğlu’nun ziyaretinde güzel tesadüf

Vali Ustaoğlu’nun ziyaretinde güzel tesadüf

Yorumlar (3)
Vatandaş 11 ay önce
Reksan reklam sunar.
AH AHH 11 ay önce
ARKADAŞLAR GELECEK MAAŞLARINIZI ÇEKECEK DEMİŞSİN. MİLLETİN AKLINA YENİ DOLANDIRICILIK SOKMUŞSUN. ŞİMDİ BİRİ GELSE VER AMCA MAAŞINI ÇEKEYİM FATURALARINI ÖDEYEYİM DERSE NE OLACAK ADAM DAHA SORGULAR MI.
Emre Güvercin 11 ay önce
Ablamız haberlere çıkmış dediler geldik ????

Gelişmelerden Haberdar Olun

@