Turizm sektörü temsilcileri TTSO’da buluştu

TTSO'da Tuzim Sektör Temsilcilerinin katılımı ile toplantı yapıldı.

Trabzon 15.03.2017, 18:40
Turizm sektörü temsilcileri TTSO’da buluştu

Yaklaşan turizm sezonu öncesi yapılacak çalışmaların ele alınacağı toplantı, turizm sektörü temsilcilerinin katılımıyla Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.

 
Toplantıya TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Trabzon Kültür ve Turizm İl Müdürü Ali Ayvazoğlu, TÜRSAB Doğu Karadeniz Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Suat Gürkök, TTSO Yönetim Kurulu Üyesi Özcan İlarslan, acente temsilcileri, otel yetkilileri ve turizmciler katıldı.
 
Toplantıda yaklaşan turizm sezonu öncesinde tanıtım başta olmak üzere yapılacak çalışmalara ve alınacak önlemlerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, 23-26 Mart’ta Ankara’da düzenlenecek olan turizm fuarında oda olarak stant açacaklarını belirterek, tüm turizm firmalarının tanıtım materyallerini kendilerine gönderebileceğini vurguladı. Hacısalihoğlu ayrıca Nisan ayı içinde Dubai ve Riyad’da düzenlenecek fuarlarda da tanıtıma ağırlık verilmesi gerektiğini söyledi.
 
İSTİHDAM ÇAĞRISI

TTSO Başkanı Hacısalihoğlu, turizm sektörü temsilcilerinden istihdam seferberliğine de katık vermelerini isteyerek, devlet destekleriyle ilgili bilgilendirmede bulundu.

Turizm sektörü temsilcileri TTSO’da buluştu

Turizm sektörü temsilcileri TTSO’da buluştu

Turizm sektörü temsilcileri TTSO’da buluştu


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
turizmci 4 yıl önce
birakin bos toplantilari icraat yapin insanlarin sizlere sundugu projeleri kendinizinmis gibimedyaya vermeyin
SALİH 4 yıl önce
TTSO ZEVK YAPMA YERİ DEĞİLDİR. ÜYELERİN VERDİKLERİ NEREYE GİDİYOR.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@