alexa metrics

banner560

banner572

Trabzon’da FETÖ üyeleri yakalandı

Trabzon’da FETÖ üyesi 4 kişi yakalandı.

Trabzon 24.11.2021, 14:28
Trabzon’da FETÖ üyeleri yakalandı

Trabzon’da FETÖ/PDY üyesi 4 kişi yakalandı.

Edinilen bilgiye göre Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonda Askeri Okul sınavlarında aday numarası ve T.C kimlik numarası üzerinden kodlama yapılmak suretiyle, sınavlarda usülsüzlükler ve Örgüt tarafından Askeri Mahrem Yapılanmada örgüt üyeleri ile iletişim kurmak amacıyla kullanmış olduğu ardışık arama yöntemi üzerinden irtibat kurulduğu tespit edilen M.E.A., A.S., T.A. ve O.S. isimli şahıslar yakalandı.

Gözaltına alınan şahıslar hakkında işlem başlatıldı.

Haber61 - Haber Servisi - 
 


Yorumlar (2)
Hacı 3 gün önce
bunlar yıllarca gençlerimizin hayalleri umutlarını geleceklerini çaldılar, bunlara bu fırsatları kimler verdiyse en küçüğünden en büyüğüne kadar kimler varsa soruşturulsun ve Allah bin türlü belalarını versin..
KAMUHOT 2 gün önce
Soruları çalıp sınav kazanıp maaş almak helal. 19-25 Aralık tan bir müddet önce malum siyasetci bu yapıya "ALTIN NESİL GELİYOR" demişti. Altın nesil geliyor denildiği tarihlerde de sorular çatır çatır çalınıyordu ve bunu bile bile ALTIN NESİL deniliyordu. Darbeden sonrada Allah beni afetsin denildi. Allah affetse bile kendi adıma affetmeyeceğim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@