Trabzon'da şiddetli yağış sonrası ekipler teyakkuzda

Trabzon'da etkili olan şiddetli yağış sonrası ekipler çalışmalarını sürdürüyor.

Trabzon 01.11.2019, 20:17 01.11.2019, 20:26
Trabzon'da şiddetli yağış sonrası ekipler teyakkuzda

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, aşırı yağış sonucu meydana gelen su taşkınlarına karşı yürütülen çalışmaları sahada sevk ve idare ediyor. 

Yürütülen çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Zorluoğlu, Ortahisar ilçesinin Pazarkapı Mahallesi'nde dere taşkını yaşandığını ifade etti.

Dere taşkını sonucu Piyasa Meydanı ve Kırkmerdivenler olarak bilinen alanda su baskını yaşandığını kaydeden Zorluoğlu, ilk andan itibaren gerekli müdahalelerde bulunduklarını bildirdi.

Başkan Zorluoğlu, "Pazarkapı Mahallesi'nde Kırkmerdivenler bölgesinde suyun tahliyesi sağlanmıştır. Piyasa Meydanı'na, bölgede bulunan yer altı elektrik hatlarından ötürü kontrollü olarak müdahale ediyoruz. Kaşüstü Kavşağı ve Tanjant bölgesine de anında müdahale edilmiştir" dedi.

Büyükşehir Belediyesinin tüm birimleri ile teyakkuzda olduğunu kaydeden Zorluoğlu, "İlgili kamu kurumlarımızla birlikte, gerekli çalışmalar harfiyen yapılmaktadır. Tüm sorunlar ortadan kaldırılıncaya dek çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz" dedi.

Trabzon'da şiddetli yağış sonrası ekipler teyakkuzda

Trabzon'da şiddetli yağış sonrası ekipler teyakkuzda

Trabzon'da şiddetli yağış sonrası ekipler teyakkuzda

Trabzon'da şiddetli yağış sonrası ekipler teyakkuzdaTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
Aydın 2 yıl önce
Sayın başkan zarar gören esnafın durumu ne olacak
Beytullah altın 2 yıl önce
Sayın başkanım akçaabat kavaklı meşeli çamlıca benlitaş çilekli karaçayır ağaçlı aydıköy mahallelerin grup yolunun asfalt tamirinin yarısı yapılmış kalan kısmının çok acil yapılmasını talep ediyoruz bir günde iki kamyon asfalt la yapılır arz ederim havalar açınca bekliyoruz saygılarımla
beytullah altın 2 yıl önce
beğenilmeyecek ne yazdım.
İbraam 2 yıl önce
Bu kafa Bedevi kafası. Süreci yönetemeyen, sonucu yönetmek zorunda kalır. İşi ehline vermezsen daha çook baskın yersiniz.. bu iş muhafazakar zeka sorunudur..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@